Güncel

31 Mart 2022 için Ethereum fiyatı ne olacak? İşte kripto topluluğunun anket sonucu!

%78 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Ethereum fiyatını belirliyor!

31 Mart 2022 için Ethereum fiyatı ne olacak? İşte kripto topluluğunun anket sonucu!

İkinci sıradaki kripto para birimi Ethereum için yatırımcılar bir sonraki kırılmayı beklerken, piyasa oynaklık devam ediyor ve varlık 2.500 dolarlık bir destek seviyesine sahip. Oynaklığın ortasında, %78 tarihsel doğruluk oranına sahip bir CoinMarketCap kripto topluluğu, dijital para biriminin Mart 2022'nin sonuna kadar ortalama 3.621$'dan işlem göreceğini tahmin ediyor. 

31 Mart 2022 için Ethereum fiyatı ne olacak? İşte kripto topluluğunun anket sonucu!

%78 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Ethereum fiyatını tahmin ediyor! Tahmin, Ethereum'un şu anki 2.550 $ fiyatından %40'ın üzerinde bir büyümeyi temsil eden tahminle birlikte 49.299 topluluk üyesinin oylarına dayanıyor.

Genel olarak, varlık tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlemeyi amaçladığından, tahmin Ethereum için yükseliş gösteriyor.

Ethereum'un mevcut değeri, bu içeriği hazırladığımız sıraları dikkate aldığımızda son 24 saatte %1'in üzerinde bir düşüş gösterirken, varlığın önceki yedi gün içinde neredeyse %3 düşmüş olduğunu da  ayrıca belirtelim.

Özellikle, Ethereum hafta sonu ticaretine önceki birkaç seansta tuttuğu bir pozisyon olan 2,550 dolarlık destekle girdi. Ethereum fiyatı, 2022'de destek seviyesini en az üç kez test etti ve bu da onu ticaret için kilit bir seviye haline getirdi.

Genel olarak, Ethereum'un son fiyat hareketi bir satın alma fırsatı sundu. Sürekli ve yenilenen satın alma baskısı, Ethereum'u 3.000 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilir. Elbette, yazımızda yer verdiğimiz bilgilerin yatırım tavsiyesi niteliğinde olmadığını da ayrıca belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.