Güncel

Xiaomi yeni ürünlerle geliyor!

Xiaomi yakın zamanda yeni teknolojik cihazlarını tanıtacak. Belki bazı sürprizler de gelebilir. Detayları aktarıyoruz.


Çinli üretici Xiaomi, 26 Temmuz 2021'de İspanya'da bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı. Bu basın toplantısında akıllı ev sistemlerine odaklanan yeni ürünleri görebiliriz. Ancak, yeni kulaklıklar ve başka şaşırtıcı teknolojik cihazlarda gelebilir.

Yeni Xiaomi ürünleri 26 Temmuz 2021'de geliyor

Sadece birkaç saat önce, Xiaomi'nin yan kuruluşu POCO, Hindistan'da performansa odaklı yeni oyun telefonu POCO F3 GT telefonunu tanıttı. Ancak daha fazla ürünü, İspanya'daki küresel tanıtımda görmemiz mümkün olabilir.

Dev teknoloji firması konu hakkında tweeter'da bir bildiri yayınladı.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">Are you longing for an outstanding visual and audio experience? It&#39;s time to start a new journey with our brand new products!<br><br>Stay tuned for more details on 26th July at 20:00 (GMT+8)! <a href="https://twitter.com/hashtag/SmartLivingForEveryone?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#SmartLivingForEveryone</a> <a href="https://t.co/lYqHbgPGPK">pic.twitter.com/lYqHbgPGPK</a></p>&mdash; Xiaomi (@Xiaomi) <a href="https://twitter.com/Xiaomi/status/1418148828788690946?ref_src=twsrc%5Etfw">July 22, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Bildiriye göre etkinlik birgün sonra 26 Temmuz 2021'de saat 14:00'te gerçekleşecek. Xiaomi, #SmartLivingForEveryone sloganıyla bizleri etkinliğe davet etmiş oldu. Slogandan anlaşıldığı kadarıyla firma, akıllı evlere yönelik ürünleri tanıtabileceği gibi, günlük kullanıma yönelik ürünleri de tanıtabilir. Bunun yanında yeni kulaklıların da tanıtılması bekleniyor.

Tanıtılması beklenen Redmi Buds 3 Pro( Globalde Redmi Airdot 3 Pro)

Xiaomi, bu basın toplantısında yeni ürünlerin ne olacağını henüz resmi olarak doğrulamadı. Ancak eldeki bilgilere göre Redmi Buds 3 Pro kulaklıkların global satış fiyatıyla ya da diğer ürünler ile birlikte global tanıtımını yapmasını bekliyoruz.

Akıllı fritözünde resmi lansmanda tanıtılması bekleniyor. Xiaomi Mi Akıllı Hava Fritözü ve bir Xiaomi Mi Taşınabilir Hava Pompası da tanıtılabilir.

Yeni tanıtılması beklenen Xiaomi ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Hikmet YILDIRIM
Xiomi bilgisayar üretiyor mu?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.