Güncel

Xiaomi’den 120 km menzilli elektrikli bisiklet HIMO T 1

Farklı alanlarda ürettiği teknolojik ürünler ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Xiaomi, yeni elektrikli bisiklet modeli HIMO T1’i tanıttı.

Xiaomi’den 120 km menzilli elektrikli bisiklet HIMO T 1

Ürettiği elektrikli bisikletler ile dikkat çekmeyi başaran Xiaomi, tanıtımını gerçekleştirdiği yeni elektrikli bisiklet modeli HIMO T 1’i kullanıcıların beğenisine sundu.

Xiaomi’den 120 km menzilli elektrikli bisiklet HIMO T 1

Kullanıcılara sunduğu elektrikli bisiklet modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çinli teknoloji devi Xiaomi, HIMO T 1 adını verdiği yeni elektrikli bisiklet modelini satışa sundu. Şirketin tanıtımını gerçekleştirdiği yeni elektrikli bisiklet modeli HIMO T 1, 447 dolarlık fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor. Fiyatıyla dikkat çekmeyi başaran yeni elektrikli bisiklet modeli Çin’de bulunan bir bağış platformu üzerinden satışa çıkarıldı.

Xiaomi tarafından tanıtılan yeni model elektrikli bisiklet HIMO T 1 ile ilgili olarak firma yaptığı açıklamalarda, modelin 14.000 mAh pile sahip olduğunu belirtirken, bisikletin ön tarafında yer alan ve 18 bin parlaklık seviyesine sahip olan far ile gece kullanımlarında büyük avantaj sağlayacağı belirtiliyor. Tek kişilik kullanıma elverişli olan bu model üzerinde bulunan pil sayesinde çok çabuk hızlanabiliyor. Xiaomi şehir içi kullanım için tasarladığı bu modelinin 120 km menzil mesafesine sahip olduğunu belirtirken, bisiklette yer alan kampana fren ile ani durumlarda bisikletin kolayca durdurulabilmesi sağlanıyor. Bisiklette yer alan dijital renksiz bir ekran sayesinde sürüş ve pil durumu ile ilgili bilgilere ulaşılabiliyor.

Xiaomi menzil mesafesini arttırıyor

Son zamanlarda şehir içinde kullanım oranları gittikçe artan ve farklı firmalar tarafından kullanıcılara sunulan elektrikli bisikletler, özellikle kullanıcılara sundukları menzil mesafeleri ile rekabet halindeler. Xiaomi, HIMO T 1 isimli yeni elektrikli bisiklet modelinde sunduğu 120 km menzil mesafesini, daha önce piyasaya sunduğu (HIMO V1 menzil mesafesi 50 km, HIMO C20 menzil mesafesi 80 km ) elektrikli bisiklet modellerinin menzil mesafelerine göre oldukça geliştirdiği görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.