Güncel

Xiaomi'den POCO kullanıcılarına sevindiren haber!

Teknoloji devi Xiaomi'den POCO kullanıcılarına sevindiren müjde geldi. Firma son zamanlarda yaptığı gelişmelerle kullanıcılarını memnun etmeyi sürdürüyor.

Xiaomi'den POCO kullanıcılarına sevindiren haber!

Xiaomi, cihazlarına pek çok özelliği getiren MIUI 13 arayüzü ile kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Yayınladığı güncellemelerle sistem kararlılığını artırmayı hedefleyen firma, bugün POCO kullanıcılarını sevindiren bir haberle gündeme geldi.

POCO kullanıcılarına Xİaomi'den güncelleme sürprizi

Bugün POCO X3 GT MIUI 13 güncellemesi yayınlandı. Bugün Global ve Endonezya için yayınlanan POCO X3 GT MIUI 13 güncellemesi ve Xiaomi Ağustos 2022 güvenlik yaması yayınlandı. Global için yayınlanan yeni POCO X3 GT MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğüne gelin yakından bakalım.

Xiaomi'den POCO kullanıcıları için sevindiren haber!

Endonezya için;

Sistem

  • Android Güvenlik Yaması Ağustos 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği

Bu güncelleme cihazlara güvenlik yamasını sağlıyor. Yayınlanan POCO X3 GT MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanmaktadır.

Sistem

 
  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Yeni: Uygulamalar, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Yayınlanan yeni POCO X3 GT MIUI 13 güncellemesi, sistem kararlılığını arttırırken, beraberinde Xiaomi Ağustos 2022 güvenlik yamasını cihazlara getiriyor. Global için yayınlanan yeni POCO X3 GT MIUI 13 güncellemesine yalnızca Mi Pilotlar erişebilir durumda. Güncellemede herhangi bir sorun bulunmazsa, tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak.

Yorumlar
Metoli
Poco x3 hala gelmedi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.