Xiaomi'den su sızdırmazlık özellikli yeni su ısıtıcısı

Xiaomi, yeni Mijia soğuk su ısıtıcısını tanıttı. Bu ısıtıcının sunduğu diğer özellikler neler?

Xiaomi'den su sızdırmazlık özellikli yeni su ısıtıcısı

Xiaomi'nin Mijia serisine eklediği yeni soğuk su ısıtıcısı, sıcak yaz günlerinde serinletici içecekler hazırlamak için ideal bir çözüm sunuyor. Bu yeni ürün, Çin’de 11 dolar karşılığında satışa sunuldu.

Mijia Soğuk Su Isıtıcısı, sadece 95mm genişliğinde olan ve bu sayede buzdolabının yan kapısına mükemmel şekilde sığan yer kaplamayan bir tasarıma sahip. Bu tasarım, buzdolabında maksimum alan kullanımı sağlar ve ısıtıcının serin kalmasını, dolayısıyla serinletici içeceklerin her zaman elinizin altında olmasını garantiler.

Xiaomi'den su sızdırmazlık özellikli yeni su ısıtıcısı - Resim : 1

Ürün, silikon sızdırmazlık halkası ve vidalı ağız sayesinde sızdırmaz bir tasarıma sahip. Böylece ısıtıcıyı yatay ya da hatta ters çevirerek saklayabilirsiniz ve dökülme riski yaşamazsınız.

Isıtıcı, soğuk demleme filtresiyle birlikte geliyor. Bu filtre, çay demleme, sıcak içecek hazırlama veya düşük sıcaklıkta fermantasyon için kullanılabilir. Soğuk demleme işlevi kullanılmadığında, filtre bölmesi kolayca çıkarılabilir ve ısıtıcı normal soğuk su kullanımı için kullanılabilir.

300 mikronluk bir filtre ekranına sahip olan ısıtıcı, çay yaprakları, meyve parçaları, kahve telvesi ve diğer istenmeyen parçacıkları süzerek berrak ve lezzetli içecekler sunar. Isıtıcı gövdesi, dayanıklılığı ve kırılma direnciyle bilinen gıda sınıfı AS malzemesinden üretilmiştir ve içeceklerin saklanması için güvenlidir.

-10°C ile 92°C arasındaki sıcaklıklara dayanabilen ısıtıcı, çeşitli içecek hazırlıkları için uygundur. Ancak, filtre bölmesinin sıcak suya maruz bırakılmaması önerilir, çünkü ısı altında şekil değiştirebilir.

90 derece dönen kapağı sayesinde, tüm kapağı çıkarmadan kolayca dökme işlemi yapılabilir ve V şekilli ağzı, suyun düzgün ve eşit şekilde akmasını sağlayarak sıçramaları önler. Ayrıca, ısıtıcı üzerinde yer alan ölçek birimleri, mükemmel içecek oranlarını yaratmak için hassas su ölçümü yapmayı sağlar.

Geniş ağzı ve ergonomik tutma yeri sayesinde kolay temizlenir ve bakımı yapılır. Filtre bölmesi kapağı da kolay çıkarılabilmesi için bir tutma yeri içerir.

Bu yeni Mijia soğuk su ısıtıcısı, sıcak yaz günlerinde serinletici içecekler hazırlamak için pratik ve kullanıcı dostu bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Şıklığı ve işlevselliği ile yaz aylarının vazgeçilmezi olmaya aday.