Güncel

Xiaomi'nin sevilen modeli için beklenen OTA güncellemesi yayınlandı!

Xiaomi sevilen ve çok tutulan telefon modellerini bir bir güncellemeye devam ediyor. Firma sevilen bir modeline kararlı sürüm güncellemesinden sonra şimdi de OTA güncellemesini yolluyor. işte detaylar.

Xiaomi'nin sevilen modeli için beklenen OTA güncellemesi yayınlandı!

Xiaomi Redmi Note 10S için, Mayıs 2022 güvenlik yamasını içeren yeni bir OTA yazılım güncellemesini duyurdu. En son gelen bu güncelleme, telefonunuzun istenmeyen virüslerden korunması için güvenlik özellikleri içeriyor. Ayrıca güvenlikle ilgili birkaç hatayı düzeltiyor. Ayrıca bu güvenlik yaması, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini ve kararlılığını da artırmakta. İşte detaylar.

En son sürüme güncelledikten sonra cihazda önemli bir değişiklik veya iyileştirme göremeyebilirsiniz. Bunun nedeni bu güncellemenin güvenliğe önem veren ve sistemin güvenlik durumunu arttıran bir güncelleme olması.

OTA güncellemesi bilgileri

Redmi Note 10S için bu güncellemenin yapı numarası V12.5.9.0 RKLRUXM'dir. Android 11 tabanlı olan güncelleştirmenin boyutu 2,7 GB civarında. Güncelleme ilk aşamada Rusya'da yayınlanırken, önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla bölge için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Redmi Note 10S beklenen OTA güncellemesine kavuşuyor!

Rusya ROM kullanan Redmi Note 10S kullanıcısıysanız, Ayarlar>>Yazılım güncellemesine giderek yeni Mayıs 2022 güvenlik düzeltme ekini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, yaklaşık 2,7 GB'lik orijinal güvenlik yamasını aşağıdaki bağlantı aracılığıyla telefonunuza manuel olarak kurabilirsiniz. Ancak en son sürüme güncellemeden önce verilerinizi yedeklemeyi ve riskin size ait olduğunu unutmayın.

Redmi Note 10S – Rusya Kararlı V12.5.9.0 RKLRUXM

Değişiklik günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Mayıs 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
Yorumlar
Nicat
Ben Xiaomi Redmi Note 10s kullanıyorum hala miu13 güncellenmsi gelmedi bu sorunun çözümünü bilen varsa bana anlata bilir mi?,
Cevapla
Eren
Benim hizla hala gelmedi
Cevapla
Eren
Bana hala miu 13 gelmedi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.