XRP 4. düz haftalık kırmızı mumunu oluşturuyor.

XRP, kısa bir yükseliş toparlanmasının ardından 4. düz haftalık kırmızı mum oluşturuyor.

XRP 4. düz haftalık kırmızı mumunu oluşturuyor.

Kripto para piyasasının çoğunluğu için kısa bir yükselişin ardından, işler yeniden düzene giriyor gibi görünüyor ve Ripple tarafından verilen token XRP, üst üste dördüncü hafta için kırmızı bir mum oluşturuyor.

XRP 4. düz haftalık kırmızı mumunu oluşturuyor.

XRP tokeninin önceki üç haftadaki kapanış fiyatı, hem açıldığı hem de daha önce kapatıldığı fiyatın altındaydı ve 3 Kasım'da alınan TradingView verilerine göre haftalık düşüş eğiliminin devamı bekleniyor.

XRP 4. düz haftalık kırmızı mumunu oluşturuyor. - Resim : 1

XRP'nin haftalık mum grafiği. Kaynak: TradingView

Grafiği analiz ederken, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı için son yeşil mum 3 Ekim ile 9 Ekim arasındaki haftada parlıyordu. O zamandan beri XRP kırmızı bir mum modelini izliyor.

Bir XRP boğa koşusu hala mümkün mü?

Şu anda, XRP 0,4559 $ fiyatla el değiştiriyor ve gün içinde %0,15 ve önceki hafta %3,04 düşüş kaydetti.

XRP 4. düz haftalık kırmızı mumunu oluşturuyor. - Resim : 2

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

3 Kasım'da alınan verilere göre, 22.72 milyar dolarlık piyasa değeri XRP'yi bu göstergeye göre en büyük kripto para birimleri arasında altıncı sırada tutuyor.

Bununla birlikte, CoinMarketCap'teki kripto topluluğu, XRP'nin 30 Kasım 2022'de 0,4655 dolarlık medyan fiyattan işlem göreceğini tahmin ederek, token konusunda hala biraz iyimser, ancak oyların çoğunluğunun aldığı Aralık ayı sonu için biraz daha düşük.

SEC davası XRP için iyi görünüyor mu?

Bu arada, savunma avukatı James K. Filan, XRP kullanan bir dijital cüzdan hizmeti olan Cryptillian Payment Systems'ın, Ripple'ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) tarafından sunulan Özet Karar hareketine karşı muhalefetini destekleyen bir Amicus Özeti sunmak için adım attığını söyledi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.