Güncel

XRP bir haftada %10 kazandı! - Devamı gelecek mi?

XRP, kısa vadeli teknikler potansiyel fiyatın dibini gösterdiği için bir haftada %10 kazandı!

XRP bir haftada %10 kazandı! - Devamı gelecek mi?

XRP, yatırımcıların dip işaretleri aradığı bir noktada, genel kripto para piyasasının yanı sıra son günlerde kısa vadeli kazançlar kaydetti. Varlık ayrıca üç haftalık sürekli zayıf fiyat hareketini geride bırakmaya çalışıyor.

XRP bir haftada %10 kazandı! - Devamı gelecek mi?

Ripple'ın yerel tokeni XRP, basın zamanında 0,35 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde neredeyse %10'luk kazançlar kaydediyordu. Dönem boyunca, XRP fiyatı 10 Eylül'de 0,36 dolarla zirve yaptı. Yükselişin ortasında ana odak, varlığın kazanımları sürdürüp sürdüremeyeceği.

XRP bir haftada %10 kazandı! - Devamı gelecek mi? - Resim : 1

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Aynı zamanda, XRP değerindeki artış, yedi gün boyunca devam eden satın alma baskısından kaynaklandı. Özellikle, 11 Eylül itibariyle, belirtecin 4 Eylül'de kaydedilen 16.34 milyar $'dan %8.5 artışla 17.73 milyar $'lık bir piyasa değeri vardı.

XRP bir haftada %10 kazandı! - Devamı gelecek mi? - Resim : 2

XRP 7 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Ripple'ın teknik özellikleri bir dibe işaret ediyor

Genel olarak, XRP, varlığın TradingView üzerindeki göstergeleri hem hareketli ortalamalara hem de özete dayalı olarak olası bir dibe işaret ederken, güç işaretleri gösteriyor. Bu durumda özet tarafsızlığı gösterirken hareketli ortalama token için  bir 'satın almayı' gösterir.

XRP bir haftada %10 kazandı! - Devamı gelecek mi? - Resim : 3

XRP teknik analizi. Kaynak: TradingView

Şu anda, XRP'nin fiyatı, bir CoinMarketCap kripto topluluğunun projeksiyonuyla uyumlu yükseliş duygularını ifade ediyor. Finbold tarafından bildirildiği üzere topluluk, XRP'nin Eylül ayı sonuna kadar ortalama 0,49 $ değerinde işlem yapacağını ve mevcut fiyattan yaklaşık %40'lık bir büyümeyi temsil edeceğini tahmin ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.