XRP bir haftada %20 kazandı! Devamı gelir mi?

XRP, uzun süreli SEC davasına rağmen piyasa değerine 3 milyar dolar akarken, bir haftada %20 kazandı!

XRP bir haftada %20 kazandı! Devamı gelir mi?

21 Eylül'de XRP gücünü korudu ve şu anda önemli engellerle karşı karşıya olan Bitcoin ( BTC ) ve altcoinlerin çoğunun aksine 0,40 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde bir dayanak kurdu.

XRP bir haftada %20 kazandı! Devamı gelir mi?

XRP fiyatı şimdi kazanımlarını konsolide ediyor ve 0,425 dolar seviyesine doğru yeni bir yükseliş olabilir. CoinMarketCap verilerine göre dijital varlık, son 24 saatte %6,9 artışla 0.404 $'dan işlem görerek kripto para piyasasındaki ilk 100 kripto paraya liderlik ediyor.

XRP bir haftada %20 kazandı! Devamı gelir mi? - Resim : 1

XRP, kripto piyasası kazançlarına öncülük ediyor. Kaynak: CoinMarketCap

Dahası, XRP'nin fiyatı geçen hafta %19.6 arttı; Sektördeki ayı piyasası duyarlılığına rağmen, token aynı zamanda önceki yedi gündeki en büyük 100 kripto para biriminden piyasa kazançlarına da öncülük ediyor ve o sırada piyasa değerine 3,3 milyar doları aştı ve 14 Eylül'deki 16,7 milyar dolardan Eylül'de 20,03 milyar dolara yükseldi.

XRP bir haftada %20 kazandı! Devamı gelir mi? - Resim : 2

XRP 7 günlük piyasa değeri kazançları. Kaynak: CoinMarketCap

XRP yükseliş momentumu

XRP fiyat analizine göre, tokenin fiyatı son düşüşten toparlandı ve şu anda yükseliş eğilimi ile işlem görüyor. Boğalar 0,4215 dolar civarındaki direnci kırmaya çalışıyor ve başarılı olurlarsa XRP yakın gelecekte potansiyel olarak 0,48 doları hedefleyebilir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.