Ticaret uzmanı: Bitcoin için 'şu anda pek iyi görünmüyor'

Ticaret uzmanı, Bitcoin için 'şu anda pek iyi görünmüyor' diyor!

Ticaret uzmanı: Bitcoin için 'şu anda pek iyi görünmüyor'

Genel kripto para piyasası gücünü yeniden kazanmaya çalışırken ve Bitcoin ( BTC ) 19.000 dolar seviyesinin üzerinde kalmaya çalışırken, amiral gemisi dijital varlık için daha kötü haberler olabilir.

Ticaret uzmanı: Bitcoin için 'şu anda pek iyi görünmüyor'

Gerçekten de, kripto tüccarı ve analist Josh Rager, referans olarak S&P 500 Endeks hisse senedi tablosunu kullanarak Bitcoin için “şu anda o kadar iyi görünmüyor” dedi ve “yukarıdaki seviyeyi reddetti ve daha düşük istiyor gibi göründüğünü” belirtti. 20 Eylül'de bir tweet'te vurgulandı.

Ticaret uzmanı: Bitcoin için 'şu anda pek iyi görünmüyor' - Resim : 1

S&P 500 hareketleri. Kaynak: Rager

Grafiğe göre S&P 500, son birkaç gün içinde kilit direnç seviyesini 4.310$'dan reddetti ve Rager'ın da belirttiği gibi aşağı yönde ilerlemek istiyor.

S&P 500 ile tarihsel korelasyonunu göz önünde bulundurarak, Bitcoin'in başının dertte olduğuna inanıyor ve “5. kez 18 bin – 19 bin dolar civarında destekte geziniyor”. Ancak Rager biraz umutlu, "belki yeniden bir sıçrama yaşarız" diyor ve ekliyor: "Şu anda boşum ve buna göz kulak olacağım."

Bununla birlikte Rager, ilk kripto para biriminin yarılanma olayından hemen sonra 2024'te önemli bir ralli yaşayabileceğini ve yatırımcılara “tetikte olmalarını ve her hafta piyasayı almalarını” tavsiye etti.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.