Güncel

Yatırımcılar, LUNC'a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı! Neden?

Yatırımcılar, Terra Classic'e olan ilginin geri dönmesiyle LUNC'a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı!

Yatırımcılar, LUNC'a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı! Neden?

Çöken Terra ( LUNA ) tokeninin orijinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ) yatırımcıları, azalan faydasına rağmen hala dijital varlığa olan inançlarını gösteriyor. Hakim piyasa düşüş koşullarının ortasında, token yukarı yönlü bir hareket başlatıyor gibi görünüyor.

Yatırımcılar, LUNC'a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı! Neden?

Mevcut durumda, LUNC'nin piyasa değeri 965,68 milyon dolar ve CoinMarketCap verilerine göre 29 Kasım'daki 892,19 milyon dolardan bir hafta içinde yaklaşık 73,49 milyon dolar giriş kaydetti.

Yatırımcılar, LUNC'a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı! Neden? - Resim : 1

LUNC yedi günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Sonuç olarak, kısa vadeli satın alma baskısı, basına göre 0,00016 $'dan işlem gören ve son 24 saatte %2'nin üzerinde değer kazanan LUNC'nin değerini kısmen etkiledi. Haftalık grafik, tokenin %8'in üzerinde arttığını gösteriyor.

Yatırımcılar, LUNC'a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı! Neden? - Resim : 2

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC neden toplanıyor?

LUNC'nin rallisinin tetikleyicisi seçilemese de, topluluğun daha önce kaybettiği zirveleri yeniden kazanmanın bir parçası olarak kısa süreli sıkışmalara girdiğini belirtmekte fayda var. Topluluk, Dogecoin ( DOGE ) ve Shiba Inu ( SHIB ) gibi mem kripto para birimlerinin büyüme yörüngesini kopyalamayı amaçladığından, strateji esas olarak sosyal medya aracılığıyla koordine ediliyor.

Aynı zamanda, LUNC'nin son satın alma baskısı, daha geniş kripto pazarındaki geçici bir ralliyi takip ediyor.

Kazanımlar, kritik bir özellik olarak öne çıkan Terra Classic v22 yükseltmesinin konuşlandırılmasıyla birlikte, sürekli ağ geliştirmenin arka planında gelir . Yükseltme, yönetişim değişikliklerini, staking'i ve yakmayı etkinleştirmeyi amaçlamaktadır.

Ayrıca Terra Rebels, Cosmos blok zinciri ile Terra Classic sistemi arasındaki blok zincirler arası iletişimi yeniden etkinleştirmeyi amaçlayan v23 yükseltmesini tanıttı.

Özellikle, topluluk günde yaklaşık 402 milyon jeton yakarak, LUNC'nin pazardaki arzını azaltma konusunda hızlandırılmış bir faaliyet var.

İleride, LUNC topluluğu muhtemelen kurucu Do Kwon'un karşı karşıya olduğu davayla ilgili gelişmeleri takip edecek. Özellikle, iddia makamının geçmişteki ilerlemesi, LUNC'nin fiyatlarının düşmesine neden oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.