Güncel

Yeni çılgınlık: Herkes HEY peşine düştü.

Davetiye ile üye olunabilen ve yıllık 99 dolar talep eden HEY isimli yeni e-posta hizmeti sosyal medyanın gündemi oldu.


e-posta pazarına iddialı bir giriş yapan yeni nesil HEY hizmeti fenomen olma yolunda ilerliyor. Oldukça iddialı söylemleri bulunan yeni nesil e-posta hizmeti HEY, Basecamp'in kurucu ortağı David Heinemeier Hansson tarafından geliştirdi. Gelen kutusunun adı Inbox yerine Immox (important box - Önemli Kutu) olan HEY e-posta servisi bir dizi yenilik getiriyor. Bunlar arasında yapay zeka destekli e-posta değerlendirmeleri, kullanıcı takibi yapan öğeleri engelleme gibi özellikler yer alıyor.

Yeni çılgınlık: Herkes HEY peşine düştü.

Kullanıcıların kendi isim ve soy isimlerini almaya çalıştıkları servis şimdilik sadece davetiye ile çalışıyor. Ayrıca davetiye bulsanız bile bu size sadece 14 günlük ücretsiz bir deneme imkanı sunuyor. Bu süre bittikten sonra yıllık 99 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. 2020 yılında ücretsiz birçok alternatif varken yıllık 99 dolar verip bir e-posta adresi alınır mı bilemiyoruz.

İnternet üzerinden kullanılabilen HEY'in aynı zamanda Android sürümü bulunuyor. Ancak iOS sürümünde bazı tartışmalar yaşanıyor ve kısa vadede bunların çözüleceğini de düşünmüyoruz. Siz de yeni nesil e-posta uygulamasına göz atmak isterseniz HEY servisinin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Mahmut üner
Bu reklamı habermi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.