Güncel

Yeni Galaxy S 3'ün çıkışı yılan hikayesine döndü, yeni görseller!

Bu seferki gerçek Galaxy S 3 mü?

Yeni Galaxy S 3'ün çıkışı yılan hikayesine döndü, yeni görseller!

Dünyanın en büyük elektronik üreticisi firmalarından Samsung'un yakın zamanda çıkaracağı  Galaxy III dedikoduları günden güne büyüyor. Geçtiğimiz günlerde hatırlarsanız Galaxy S III için muhtemel çıkış tarihi ve görsellerini sizler için yayınlamıştık. ()

Bu haberimizden bir kaç gün sonra da yeni Galaxy S III olduğu iddaa edilen bir telefon daha piyasada dolaşmaya başladı. O da yakın zamandır reklamlarda sıkça gördüğümzü VİSA'nın reklamlarındaki mobil cihaz idi. Usain Bolt'un oynadığı yeni reklamda 30.saniyeden sonra görünen telefonun Note'dan daha küçük, S 2'den daha büyük olduğu öne sürüldü. Bu tarz bir fikre ise VİSA ile Samsung arasındaki ortak sponsorluktan varılıyor. İşte sizler için hazırladığımız o haberi görmek için tıklayın. ()

Evet bu haberlerimizi yapalı çok olmadı sadece bir kaç gün oldu fakat yeni Galaxy S 3 olduğu iddaa edilen bir telefon daha çıktı, şuanda internet aleminde bomba gibi yayılıyor. Yeni görselde karşımıza çıkan telefonun ise tasarım bakımından biraz daha farklı olduğunu söleyebiliriz.

1332333465_gsmarena0011332323590.jpg

Peki görselini verdiğimiz bu cihaz için konuşulan dedikoduların arasındaki teknik özelliklere bakacak olursak:

131x64x8mm inceleğinde, 125 gram gibi hafif bir ağırlığı, 4.7"lik SuperAMOLED Plus HD ile 1280x720 çözünürlük sunan müthiş bir ekran ile birlikte 12 MP kamera, 1080p kayıt özelliği, beklendiği şekilde 1.5 GHz'lik dört çekirdek işlemci ve 1 GB bellek yer alıyor. Cihaza depolama olarak 32 gb dahili hafıza yerleştirildiği sölentiler arasında.

Yapılan dedikoduların gerçekliğinin ne kadar olacağını hep birlikte, muhtemel tanıtım tarihi olan 22 Mayıs'ta göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.