Güncel

Yeni iPad siparişinizi Turkcell'den verebilirsiniz!

Turkcell, geçtiğimiz hafta San Francisco'da tanıtılan yeni iPad için sipariş alacak!

Yeni iPad siparişinizi Turkcell'den verebilirsiniz!

Geçtiğimiz hafta San Francisco'da yeni iPad için özel bir lansman gerçekleşmişti. Bu lansmanda tanıtılan yeni iPad çok geçmeden test edilip, kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. bugün verdiğimiz yeni iPad için Turkcell'in yeni kampanyaları şimdiden hazırlanıyor bile.

1331661147_20120313103235ipad.jpg
Türkiye'nin en büyük mobil iletişim ve teknoloji şirketlerinden Turkcell'in hedefinde yeni iPad görünüyor. Tim Cook'un yeni tanıttığı iPad'ler çok yakın bir zamanda Türkiye'de Turkcell farkı ile sipariş edilebilecek. İlerleyen günlerde hazır olacak ön siparişlerin detayları şimdiden Apple'ın türk kullanıcılarını heyecanlandırmaya başladı!


Gecikme etkiliyor!

Yeni iPad'in Amerika merkezli çıkış tarihinin 16 Mart olduğunu siz değerli takipçilerimiz için daha önce sunmuştuk, ufak çağlı sorunlar nedeniyle bu tarihin 19 Mart'a ertelendiğini belirtmekte fayda var. Amerika'da yaşanan bu gecikmenin, global anlamda bütün Dünya'yı etkileyeceğini sölememiz yanlış olmayacaktır. 19 Mart'ta ABD halkı ile buluşacak yeni iPad için ön siparişler Amerika'da şimdiden dolmak üzere.

1331643074_apple-ipad-3-ap.jpg

Turkcell'in internet hizmeti ile olacak mı?

Kafamıza en çok takılan sorulardan birisi de bu olsa gerek. Turkcell,  Wi-Fi ve 4G/LTE ve DC-HSPA+ teknolojisine sahip yeni iPad'in kullanabileceği interneti, kullanıcılarına sunabilecek mi?   3G'den 6 kat daha hızlı olacak bu erişim için son durum ne olacak? Turkcell'in çözümü şuanda, çift taşıyıcı olarak nitelendirdiğimiz 43.2 Mbps'e varan internet hızı ile kesintisiz yayın vermeyi düşünen Turkcell, ilerleyen günlerde kendi web sayfası üzerinden ön siparişleri alacak.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.