Güncel

Yeni iPad'ler Apple Shop Harrods'da satışa çıkıyor!

İngilterede bulunan en lüks alışveriş merkezinde Apple Shop bugün açılıyor!

Yeni iPad'ler Apple Shop Harrods'da satışa çıkıyor!

Dünya'nın en büyük şehirlerinden olan İngiltere'nin başkenti Londra'da bugün en lüks diyebileceğimiz alışveriş merkezlerinden  Harrods bugün açılacak. Açılan alışveriş merkezinin teknoloji bölümünde bugün insanları yeni bir süpriz bekliyor olacak.

Harrods'un bugün açılacak teknoloji bölümünde karşımıza Apple Shop çıkıyor. Apple'ın en lüks mağazalarından birisi olacak Harrods alışveriş merkezinde Apple severleri sevindirecek bir diğer haber ise, geçtiğimiz haftalarda San Francisco'da Apple'ın CEO'su Tim Cook tarafından tanıtılan yeni iPad'in satışa sunulacak olması.

1331894368_harrodspromo1331853510.jpg

Geçtiğimiz haftalarda yeni iPad'in Amerika merkezli dağıtılacağını duyurmuş, daha sonra Avrupa'da dağıtılacağını tekrar hatırlatmak isteriz. Londra'da ikamet eden İngiliz halkı için yeni iPad'e kavuşturacak Apple Shop Harrods büyük bir açılış ile birlikte bugün açılmış olacak. Yeni iPad'in satışından gelen ilk görüntüleri haberimiz altından sizle paylaşacağız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.