Güncel

Yeni iPhone ve mini iPad ne zaman geliyor?

Apple'ın son bombalarından biri olması beklenen iPad mini hakkında ortaya çıkan son dedikodular!


Dünyanın en değerli şirketlerinden Apple hakkında dedikodular gelmeye devam ediyor. Firmanın geçtiğimiz aylardan beri çıkartması beklenen yeni nesil mini iPad'i hakkında yepyeni söylentiler geldi.

Şirketin yeni nesil mini iPad'i hakkında gelen son dedikodular Ekim ayını işaret ediyor. Yılın son çeyreğine girildiğinde çıkması beklenen yeni nesil tableti hakkında herhangi bir resmi açıklama gelmezken firmaların ve analiz şirketlerinin raporlarına baktığımızda çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

1346053464_ipadmini1.jpg
Hatta şuanda Apple'ın yeni nesil iPadi üzerinde çalıştığı, son işlemlerinin yapıldığı bile iddia ediliyor.  Bu konuda en büyük iddia sahiplerinden birisi de All Things Digital adlı teknoloji sitesi. İddiaya göre mini iPad Ekim ayı içerisinde duyurulup satışa sunulacak.

1346053616_iphone5ipadminianastasiadis01.jpeg
Apple'dan beklenen bir diğer bomba ise tahmin edeceğiniz gibi yeni iPhone veya iPhone 5. Yine mini iPad gibi çıkışı yılan hikayesine dönen cihazların hakkında yapılan iddialar aslında birer tahminden öteye gidemiyor. Çünkü firmadan yeni cihazları hakkında hala en ufak bir resmi açıklama gelmiş değil.

Bazılarına göre yeni iPhone ile yeni iPad'in Ekim ayında duyurulacağı, sonraki aylarda da satışa sunulacağı dile getirilirken, yine diğer bir kesime göre bu iddia çürütülerek Ekim ayında duyurulacağı ve satışının ise yine aynı ay içinde gerçekleşeceği dile getiriliyor.

Yorumlar
Misafir
fiyati ne olacak ki
Cevapla
Misafir
tarihi tam olarak belli olmadimi hala
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.