Güncel

Yeni nesil AirPods sızdırıldı!

Apple'ın yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods 3 ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Yeni nesil AirPods sızdırıldı!

Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods'un 3'üncü nesil versiyonunun suya dayanıklı bir yapıda olması beklenirken gürültüleri önleyecek bir yapıda olması ise en dikkat çeken özelliği oldu. Apple'ın yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods 3 ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Yeni nesil AirPods sızdırıldı!

AirPods 2 ile kablosuz şarj desteğine kavuşan AirPods'un, 3'üncü nesil versiyonunda suya da dayanıklı bir yapıda olması bekleniyor. Tasarım olarak bir önceki modelden oldukça farklı olması beklenen kulaklık AirPods 3 ya da AirPods Pro ismini taşıyacak.

2020 yılının ilk aylarında satışa sunulacak olan AirPods 3'ün en dikkat çeken özelliği ise gürültü önleme teknolojisi olacak. Bu teknoloji sayesinde mevcut AirPods'larda yaşanan gürültü sorununun önüne geçilecek.

Öte yandan AirPods'a gelmesi beklenen gürültü engelleme özellliği beraberinde yeni bir sorunu da getiriyor.

Gürültü önleme teknolojisini kullanacak olan AirPods daha çok güç harcayacak ve bu da bataryanın daha kısa sürede bitmesine neden olacak. AirPods için hayati bir öneme sahip olan batarya ömrünün kısalmasına yol açabilecek gürültü önleme teknolojisini geliştirirken Apple'ın bu engeli nasıl aşacağı ise merakla bekleniyor.

Yorumlar
onur
vaay canına çok değişikmiş oha oldum
Cevapla
Ziyaretçi
Adının sonuna pro eklerlerse 3000 tl olur en az :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.