Güncel

Yeni Robocop filmi için ilk fragman geldi!

Tüm zamanların en iyi karakteri Robocop 2014 yılında tekrar aramızda olacak!


Efsane filmlerden Robocop, geçtiğimiz aylarda yeni bir filmle tekrar vizyona girme kararı aldı. 2014 yılında beyaz perdeyi süsleyecek olan film için çeşitli görseller geçtiğimiz haftalardan yayınlanmış, ilk fragman ise geçtiğimiz saatlerde resmi site tarafından yayına sunuldu.

2014 yılında vizyona girecek filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak; Yıl 2029′dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir.

1383910611_r61.jpg
Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…

Kadroda Gary Oldman, Michael Keaton, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley ve Samul L. Jackson önemli isimlerin bulunduğu film, anı taşlarını yerinden oynatacağa benziyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri Robocop'un ilk fragmanıyla başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.