Güncel

Yeni sansür lideri: Apple!

Apple Galaxy S 3'ü yasaklayacak mı?


Samsung'un 8 ürünü için Amerika'da satışını durduracağı düşünülen Apple dün resmi başvurusunu gerçekleştirdi. Apple'ın Samsung'a karşı kazandığı zaferden sonra şimdi de Galaxy S 2 dahil 8 telefonunu Amerika'da yasaklamak için mahkemeye başvurdu.

Apple Samsung'un ölüm fermanını yazmaya çalışıyor. Genel olarak Samsung kullanıcılarından oluşan kitle Samsung'un iPhone'a karşı kazandığı 'Galaxy S 3' zaferini kabullenemediğini düşünüyor. Ars Technica sitesinde duyurulan habere göre Galaxy S 3 ve Galaxy Note 10.1'in bulunduğu listeyle mahkemeye çıkacak.

1346604579_samsung-logo1.jpg

Öyle görünüyor ki Apple-Samsung patent savaşı bitmeyecek. Apple Samsung'tan aldığı yaklaşık 1 milyar dolarlık cezadan sonra Samsung'un 28 mobil cihazına el koyma hakkı olduğunu belirtmişti. İlk hamleyi yapan Apple'ın Samsung ürünleri konusunda dediğini yapıp yapamayacağını pazartesi gününden itibaren hep birlikte göreceğiz. Daha Apple'ın mahkemeye başvurduğunu görebilirsiniz.

1346604611_120901apple.hlarge.jpg

Samsung bugün iki muhteşem cihazıyla, Galaxy S 3 ve Galaxy Note 2 ile büyük bir zafere koşuyor. Arc Technica'ya göre Apple'ın şimdiye kadar ki yasaklanmasını istediği liste şu şekilde; Galaxy S III, Galaxy S III–Verizon, Galaxy Note, Galaxy S II Skyrocket, Galaxy S II Epic 4G Touch, Galaxy S II, Galaxy S II-T-Mobile, Galaxy S II-AT&T, Galaxy Nexus, Illusion, Captivate Glide, Exhibit II 4G, Stratosphere, Transform Ultra, Admire, Conquer 4G ve Dart smartphones, Galaxy Player 4.0 ve Galaxy Player 5.0 ortam yürütücüleri, ve Galaxy Note 10.1, Galaxy Tab 7.0 Plus ve Galaxy Tab 8.9.

Yorumlar
mrtstc
Bu hamleler daha sonradan apple ?irketinin zarar?na yol a
Cevapla
Çürük elma
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.