Güncel

Yeni Tom Clancy oyunu yolda!

Ubisoft, "Skell Technology" websitesini güncelledi. 9 Mayıs tarihinde bir duyuru bizleri bekliyor olacak.

Yeni Tom Clancy oyunu yolda!

Ubisoft, "Skell Technology" websitesini güncelledi ve websitesi 9 Mayıs tarihinde Türkiye saati ile 21:30'da bir duyuru yapılacağını işaret ediyor. Skellcon Technology, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands oyununda kullanılan drone ve robot üreten kurgusal bir şirket.

Yeni Tom Clancy oyunu yolda!

Bu yüzden duyurunun Tom Clancy's serisi ile ilgili olması muhtemel.

Ubisoft, son yıllarda mevcut serilerinin devam oyunlarını E3'ten önce duyurup tanıtımlarını E3'te yapıyor. Duyurunun Splinter Cell oyunu olma ihtimali yüksek. En son tecrübeli oyun geliştiricisi Jade Raymond 2014'te Ubisoft'tan ayrılmadan önce yeni Splinter Cell oyunu üzerinde çalışmış olduklarını belirtti.

Ondan önce de Amazon ve Just Cause 4 ile Rage 2 duyurularını sızdıran Wal-Mart Kanada Tom Clancy's Splinter Cell'i listelemişti. Ubisoft CEO'su Yves Guillemot 2017'nin ortalarında Splinter Cell markası hakkında yaptığı yorumla oyuncuları ümitlendirmişti.
 
Ubisoft'un bu yılki E3 basın konferansı 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da düzenlenecek. 

E3
Yorumlar
Birol
Ubisoft öncelikle The divisin 2 deki hataları çözmeyi beceren bi ekip ayarlasa çok daha yararına olacaktır. Oyun hatadan yol alamıyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.