Güncel

Yeni yapay zeka ürünü: IBM POWER9

Power işlemcilerin 9. nesli olan POWER9, 15 Mayıs tarihinde İstanbul Pazarlamanın da katkılarıyla düzenlenen etkinlikle tanıtıldı.


Dünyadaki yüksek performanslı işlemcileri ile dikkat çeken ve Power işlemcilerin 9. nesli olan POWER9, 15 Mayıs tarihinde İstanbul Pazarlamanın da katkılarıyla düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. 

Yapay zeka ve derin öğrenme kavramlarına yeni bir bakış açısı kazandıran POWER9’un tanıtımının yapıldığı etkinlik, İstanbul Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Korhan Arabacıoğlu’nun konuşmasıyla başladı.

IBM Türk Ltd. Şti. Teknik Satış Müdürü Umut Aydemir’in sunumu ile devam eden etkinlikte, POWER9’un özelliklerine değinildi. Daha sonra IBM Türk Ltd Şti. Power Sistemler Teknik Danışmanı Korhan Altan’ın hazırladığı ve sunduğu Yapak Zeka sunumu ile POWER9’un kapsamlı tanıtımı yapıldı.

Eskisinden daha güçlü tasarımı ve özellikleri ile dijital çağın yeni lideri konumuna gelecek olan POWER9’un tanıtıldığı etkinlik, konuk konuşmacı olarak katılım sağlayan Ekonomist ve TV Programcısı Cem Seymen'in değerli katılımı ve keyifli konuşmasıyla son buldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.