Güncel

Yenilmezler (The Avengers) filmi üç günde rekor kırdı!

Yenilmezler filmi büyük rakipleri Harry Potter, Ölüm Yadigarları ve Dark Knight filmlerini geride bırakarak ilk üç gün içinde izlenme rekoru kırdı.

Yenilmezler (The Avengers) filmi üç günde rekor kırdı!

Büyük bir heyecan ile beklenen ve geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren 'Yenilmezler' (The Avengers) ilk 3 günde 200 milyon dolar yani 355 milyon lira hasılat yaparak yapımcılarının yüzünü güldürdü.

1336414743_posteravengers-awesome.jpg

Yenilmezler filmi büyük rakipleri Harry Potter,  Ölüm Yadigarları ve Dark Knight filmlerini geride bırakarak ilk üç gün içinde izlenme rekoru kırdı. Film, sadece ilk vizyona girdiği Cuma günü 80 milyon dolarlık gelir elde etti. Yenilmezler filminin dünya çapında ise 1 hafta içinde 640 milyon dolar hasılat yapacağı düşünülüyor.

1336413873_120507-avengers.hlarge.jpg

Filmin konusu ise, Marvel'ın süper kahramanları Nick Fury, Hulk, Kaptan Amerika, Thor, Iron Man, Hawkeye ve Kara Dul'un (Black Widow) birlikte yer aldığı senaryoda bu süper kahramanların dünyayı kurtarması.

İlki 1963’te yayınlanan ve o günden sonra çizgi romanseverlerin büyük ilgi odağı olan Marvel’ın en sevilen serilerinden olan "The Avengers"ın sinema uyarlaması olan filmde, başrolleri de ünlü isimler paylaşıyor. Başrol oyuncuları: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard ve Samuel L. Jackson.  Bu ünlü isimlerin yer aldığı süper kahramanlar filmi Yenilmezler'in senarist ve yönetmeni ise Joss Whedon.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.