Güncel

Yerli kripto para borsasında sıcak gelişme! Thodex açıklama yaptı!

Yerli kripto para borsalarından Thodex'te 2 gündür sıcak gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz gün Dogecoin işlemlerini askıya alan borsa bugün tamamen hizmetlerini dondurdu.

Yerli kripto para borsasında sıcak gelişme! Thodex açıklama yaptı!

Kripto paralara en çok ilgi gösteren ülkelerden birisi de şüphesiz Türkiye diyebiliriz. Zaten daha önce yapılan araştırmalar da bunu gözler önüne sermişti. 2021 ile birlikte kripto paralara olan ilginin artması, ülkemizdeki yerli kripto para borsa sayısını da arttırdı.

Sadece televizyonda reklamı dönen 4 - 5 kripto para borsası varken, arka planda çok daha fazla sayıda borsanın hizmet verdiğini görüyoruz. Nitekim Thodex de bu borsalardan biri.

Geçtiğimiz gün Thodex'in Dogecoin işlemlerini askıya aldığına dair bazı haberler yayılmıştı. Bugün ise Thodex tüm işlemleri askıya aldığına ilişkin bir sayfayla karşımıza çıkıyor. 6 saatlik bakım deniliyor fakat süre dolmasına rağmen hala somut bir hamle gelmiş değil.

Yerli kripto para borsasında sıcak gelişme! Yatırımcılar tedirgin!

Pek çok yatırımcı paralarını çekmek istediklerini fakat karşılarında bir muhattab bulamadıklarını iddia ediyor.

Yerli kripto para borsasında sıcak gelişme! Thodex açıklama yaptı! - Resim : 1

Thodex yöneticileri ile bir sorun olmadığına ilişkin bazı açıklamalar yaptılar. Fakat bu açıklamalar kimseyi tatmin etmiş değil.

Muhtemelen bu aşamadan sonra Thodex tekrardan açılsa da kullanıcıların yapacağı ilk işlem paralarını çekmek ya da başka borsalara aktarmak olacaktır. Açılmazsa da yeni bir Çiftlik Bank vakası ile karşı karşıya kalabiliriz. Şimdilik bizler de gelişmeleri takip ediyoruz.

Eğer yetkililerden tarafımıza ulaşan bir bilgilendirme metni olursa sizlerle paylaşacağız. Şimdilik yöneticilerden başka mecralara yapılan son açıklama her şeyin yolunda olduğu yönünde. bizler de merakla bekliyoruz.

Güncelleme:
Thodex resmi Twitter hesabından bir açıklama yayınlayarak yaşanan gelişmelerle ilgili olarak bilgi verdi. Paylaşımda hizmetlerin 4-5 günlüğüne durdurulduğu belirtilirken şirketin devir işlemlerinin sürdüğü ve bu süre sonrasında çalışmalarına kalınan yerden devam edileceği belirtildi.

İşte o açıklama:

Yorumlar
Kullanıcı
bu eski haber, şu anda borsa bakımdan çıktı ve kapanmış görünüyor. Bahane; yatırım aldık, ortaklık kuracağız. Geçen hafta dogecoin'i olanlar çekemiyordu, şimdi kimse çekemiyor. Transferde askıda kalan işlemler ne oldu haber yok. Para yatıran insanların milyonlarca lira zararı var.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.