Yerli otomobil TOGG'dan yeni görseller geldi!

Yerli otomobil TOGG'un test aşamasından yeni görüntüler paylaşıldı. İşte detaylar.

Yerli otomobil TOGG'dan yeni görseller geldi!

Yerli otomobil TOGG'dan yeni görseller sosyal medyada heyecan yarattı. TOGG'un sosyal medya hesaplarından görenleri heyecanlandıran bir paylaşım geldi.  2023 yılında piyasaya sürülmesi beklenen yerli otomobil TOGG bir süredir testlerden geçiyor. Bugün ise TOGG'un Twitter hesabından test süreçleriyle ilgili bir paylaşım yapıldı. Paylaşım kısa sürede otomobil meraklılarının dikkatini çekti.

Paylaşımda, TOGG'un aerodinamik ve aeroakustik testlerinin yapıldığının bilgisi verildi. Söz konusu yeni görselde tasarımdaki değişiklikler hakkında da bilgi edinmiş olduk. 2023 yılında yollarda olacak olan otomobil için şu anda test aşamaları devam ediyor.

TOGG’un Twitter hesabından yapılan paylaşım otomobil tutkunlarını heyecanlandırdı

Son yapılan paylaşıma bakılırsa otomobil beyaz renkte karşımıza çıkacak. Ayrıca paylaşımda yer alan modelde, yanlarda kameraların yerini klasik aynaların alacağı gibi detaylar görünüyor. Göze çarpan bir diğer detay ise önde yer alan sis farlarının yuvarlak olarak değiştirilmesi. Yapılan paylaşımda, "Prototip test süreçlerimiz planlarımız doğrultusunda ilerliyor. Bugün aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz gerçekleştirildi" ifadeleri kullanıldı.

TOGG'dan gelen son bilgilere göre seri üretim 2022 yılının sonunda başlayacak. TOGG markası uzun süredir otomobil meraklıları tarafından bekleniyor. SUV ve Sedan gövde yapısı seçeneklerini sunan elektrikli otomobil ilk lansmanından beri dikkatleri üzerine çekti. Siz otomobilin tasarımı hakkında ne  düşünüyorsunuz? Son paylaşımdaki otomobilin görüntüsü hoşunuza gitti mi? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.