Güncel

Vodafone 20TL'lik yeni tarifesiyle çok can yakacak!

Vodafone fiyatı sadece 20TL olan yeni bir tarife daha çıkardı. Peki bu tarifeye neler dahil? İşte detaylar.

Vodafone 20TL'lik yeni tarifesiyle çok can yakacak!

Türkiye'de hizmet veren 3 büyük operatörden biri olan Vodafone yeni bir tarife daha çıkardı. Askerfone ismiyle çıkartılan tarifenin detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tarifenin detaylarına geçmeden önce şunu dip not olarak hatırlatalım. Yazı içeriğinde yer alan tüm bilgiler direkt Vodafone tarafından verilmişti. Eğer Vodafone'dan bir şikayetiniz varsa bunu bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız hem bizim, hem de Vodafone yönetimi için oldukça değerli.

İşte Askerfone ile ilgilli tüm detaylar.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, askerlik görevini yapanların kullanımına yönelik yeni tarifeler geliştirdi. Vodafone’un yeni faturasız Askerfone tarifeleriyle, askerlik görevini yapanlar, bu süreçte sevdikleriyle dilediği gibi iletişim kurabilecek. Askerfone tarifelerinde, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ön şartları gereğince, seçilen 5 yurtiçi mobil ve 2 sabit hat olmak üzere en fazla 7 numarayla iletişime geçilebilecek. Hatlar, hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 7 numara da dahil olmak üzere konuşmaya kapalı olacak. Yeni tarifelerde internet servisleri aktive edilemeyecek.

 Vodafone 20TL'lik yeni tarifesiyle çok can yakacak!

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu, şunları söyledi: 

“Vodafone olarak, ekonomi ve toplum içinde üstlendiğimiz role geniş bir perspektiften bakıyoruz. Yaptığımız her işin bir amaca hizmet etmesi gerektiğine inanıyoruz. Herkes için kapsayıcı olmayı ve hiç kimseyi geride bırakmamayı hedefliyoruz. Bu hedefle, askerlik görevini yapanların sevdikleriyle iletişimini sürdürebilmesi için Askerfone adı altında faturasız tarifeler geliştirdik. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ön şart olarak belirttiği özellikleri sağlayan bu tarifelerimizle, askerlik görevini yapanlar bu süreçte sevdikleriyle hasret giderebilecek. Abonelerimiz askerlik görevlerinin bitmesiyle birlikte herhangi bir faturasız tarifeye geçiş yapabilecek. Vodafone olarak, toplumumuzun her kesimini bağlantıda tutma hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Askeri birliklerden alınabiliyor

Kullanıcılar, askeri birliklerdeki noktalarda numara taşıyarak veya yeni hat alarak, Vodafone mağazalarında ise sadece numara taşıyarak Askerfone tarifelerine  geçebiliyor. Yeni hat alarak Askerfone’lu olanlara özel, her yöne 500 dakika, Vodafone’lularla sınırsız konuşma ve 3500 SMS içeren, 28 gün geçerli paket hediye olarak sunuluyor.

Avantajlı ses ve SMS için Askerfone Kolay Paketleri

Askerfone tarifeleri, sesli görüşme, SMS veya veri kullanım hakkı içermiyor. Askerfone tarifelerinde bulunanlar, avantajlı ses ve SMS hakkı içeren Askerfone Kolay Paketlerinden faydalanabiliyor. Her yöne 500 dakika, Vodafone’lularla sınırsız konuşma, 1000 SMS içeren, telsiz kullanım ücreti dahil, 28 günlük Asker Süper Kolay Paketi 20 TL’den sunuluyor. Diğer yandan, 1500 SMS içeren 28 günlük SMS paketi ise 5 TL’den satın alınabiliyor. Askerfone Kolay Paketleri, 542 aranarak, Vodafone mağazalarından, Vodafone Yanımda uygulamasından ve Vodafone.com.tr adresinden doğrudan satın alınabiliyor.

Yorumlar
Salaayev
hic memnun degilim vodefoneden faturali hatdan bile faturasiza gecirmeyolar
Cevapla
Yasin
Bu gidişle internetini duzeltmezse bence kendi canı çok yanacak bende bırakıyorum artık ..
Cevapla
Osman
Taahhüdüm dolmadan ayrılacağım herhalde Zararın neresinden dönersek kardır.
Cevapla
rezillik
bunun nesi iyi ? 28 gunlukt ve sms 1 günlük anca çocuk kandırır siniz
Cevapla
Berat
En yakın zamanda Vodafone den çıkacam zaten tarifemin bitmesini bekliyorum berbat
Cevapla
Bilinmeyen
Bende Çıkmayı Düşünüyorum Türk Telekom Daha Iyi
Dexter
Onlarda sana yalvaracaklardi sanki nolur gitme diye.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.