Yine Redmi yine bir güncelleme! [Zamanın en popüler modeli yaşadı!]

Xiaomi zamanın en popüler modeli olan ve sunduğu özellikleriyle herkesin beğenisini kazanan modelinin elini bırakmıyor. Cihazının arkasında duran firma takdir toplayabilir. İşte detaylar.

Yine Redmi yine bir güncelleme! [Zamanın en popüler modeli yaşadı!]

Zamanında popüler özellikleriyle ve fiyatıyla oldukça dikkat çeken Redmi modeli sonunda birtakım güncellemelere kavuşuyor. Güncellemelerin ne zaman geleceğini merak eden kullanıcılar sonunda önemli güncellemelere kavuşuyor. Bugün itibariyle, Avrupa bölgesi için merakla beklenen güncellemeler kullanıcıların cihazlarına gönderilmeye başlanacak. İşte detaylar.

Resmi olarak yayınlanan bu güncellemeler cihazlarınıza birçok yeni özellik sunacak. Firmanın bazı güvenlik paketlerini de içeren güncellemelerin gelin detaylarına bakalım.

Xiaomi popüler Redmi modelini güncelleiyor

Temmuz 2022 Güvenlik Yamasını da içeren yeni Google Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesi Redmi Note 9 Pro modelleri için geliyor. Güncellemenin yapı numarası MIUI-V13.0.1.0 SJZEUXM'dir.

Güncellemenin değişiklik günlüğüne bakılırsa sistemdeki performansa yönelik değişiklikler göze çarpıyor. Avrupa için yayınlanan Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanıyor.

Xiaomi önemli modeline kritik güncellemeleri gönderiyor!

Sistem

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022'ye güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

 
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş Widget desteği.
  • Optimizasyon: Zihin haritası özellikleri artık daha kullanışlı ve sezgisel durumda.

EEA için yayınlanan Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesinin boyutu 2,7 GB'dir. Bu güncelleme size birçok özelliği getirirken  Xiaomi Temmuz 2022 Güvenlik Yamasını da içeriyor. Mi Pilot olan kullanıcılar, şu anda Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesine erişebilir durumda. Güncellemede herhangi bir hata bulunmazsa, tüm kullanıcılar için erişilebilir olacak.