Güncel

Yok Artık! 3 Ferrari fiyatına LG LED TV!

Güney Koreli teknoloji devi LG Electronics, çok büyük bir ekran ve ev sinema sistemi sunan dev LED TV'sini tanıttı. İşte LG DVLED TV!

Yok Artık! 3 Ferrari fiyatına LG LED TV!

LG DVLED TV, 81 "dev 325"e kadar değişen ekran boyutlarına sahip bir dev. Temel yapılandırmada, 16: 9 en boy oranı mevcut, ancak büyük diyagonal TV alıcıları için 32: 9 en boy oranı mevcut. Bu durumda, farklı oynatma kaynaklarından birkaç video çıkarmak mümkün olacaktır.

LG DVLED TV, diyagonale bağlı olarak 4K ve 8K çözünürlüğü desteklerken, üst sürümde 33 milyona kadar diyot kullanılıyor. Samsung Wall TV'de olduğu gibi, özellikle kurulum farklılıkları ve kurulumla birlikte gelen diğer bireysel özellikler nedeniyle LG DVLED TV'ler için sabit fiyatlar yok.

LG DVLED TV 3 Ferrari Fiyatına bedel!

Büyük bir TV özleminiz varsa ve buna karşılık gelen büyük bir bütçeniz varsa, artık yeni bir seçeneğiniz var. LG'nin yeni LG DVLED Extreme Home Sinema TV serisi, hafif bir 81 inçten devasa bir 325 inç'e kadar değişen boyutlara sahip.

LG'nin fiyatları da çok dikkat çekeceğe benziyor. En küçük model için 70.000 dolar ödeyeceksiniz, ancak en büyük model için 1.700.000 dolar’ı gözden çıkarmanız gerekiyor. Şimdiye kadar üretilen en güçlü Ferrari otomobil olan SF90'ın fiyatının yaklaşık üç katı.

LG'nin en iyi 325 inç 8K DVLED paneli 33 milyon diyot içeriyor ve yaklaşık 0,9 mm'lik bir piksel aralığına (bitişik iki pikselin merkezleri arasındaki mesafe) sahip. Diğer modellerde parametre 1,2 veya 1,5 mm arasında değişiyor.

Tepe parlaklığı 1200 nit'e ulaşıyor ve üst modelin termal gücü saatte 56.592 BTU'dur ve bu da 16,5 kW'a karşılık geliyor.

LG, dev 325 inç DVLED TV için ön sipariş almaya başladı bile. Bu sayılar sizi etkilemezse, DVLED Extreme Home Sinema modelinizi bugünden itibaren sipariş edebilirsiniz. Yeni ev eğlence sisteminin hedef kitlesi lüks ev sahipleri. 325 inç DVLED panel yaklaşık bir ton ağırlığında ve 1.7 milyon dolara mal oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.