Yok artık! A101 bu sefer de ev satacak!

Uygun fiyata tekne, motorsiklet ve karavan satan A101, şimdi de uygun fiyata tiny house satmaya hazırlanıyor.

Yok artık! A101 bu sefer de ev satacak!

Bildiğiniz gibi Türkiye'de pek çok popüler zincir market var. Ancak bunların içerisinden A101, hiç şüphesiz ki diğerlerine nazaran çok daha iddialı ürünler satıyor. Bu sayede haberlere konuk olan markanın böylece reklamı da yapılmış oluyor. Bu strateji gerçekten de işe yarıyor olacak ki şirketin hamleleri dur durak bilmeden devam ediyor.

Yok artık! A101 bu sefer de ev satacak!

Yeni gelen haberler ise A101'in bu haftaki "aldın aldın" olarak adlandırdığı köşesinde ilginç bir ürün satacağını gösteriyor. Buna göre A101, 25 Nisan gününden itibaren bu sefer de uygun fiyata tiny house satacak. Son dönemde oldukça popüler olan tiny house evler, özellikle de sosyal medyaya içerik üretenler tarafından ilgi odağı olmuş durumda. Peki ama A101'de satılacak olan tiny house nasıl görünüyor ve fiyatı ne kadar?

Yok artık! A101 bu sefer de ev satacak! - Resim : 1

1+1 olarak dizayn edilen bu ev, 16 metrekare yaşam alanı sunuyor. Yalıtım konusunda da oldukça iddialı olan ve Escamp 6500 Flat olarak isimlendirilen bu ev, zemininde ise laminant parke bulunduruyor. Evde elektrik sistemi için bir de altyapı sisteminin yer aldığını da ifade etmiş olalım. Söz konusu tiny house'un fiyatı ise 399.900 TL olarak belirlenmiş durumda.