Güncel

Yok artık: Cepte internet paylaşımı ücretli oluyor! (Video)

Yeni yıldan itibaren cepte internet paylaşımı ücretli oluyor. Konuyla ilgili yorumlarımızı bu video paylaşıyoruz.


Turkcell tarafından yapılan bir duyuru ile 15 Ocak 2019 tarihinden itibaren cep telefonundan internet paylaşımı yapacaklardan 9 TL ücret alınacak. Konuyla ilgili bilginin yayılmasıyla beraber sosyal medyada büyük bir tepki oluştu. Birçok kullanıcı ile beraber bizim de doğru bulmadığımız uygulama özellikle internetini paylaştıran kullanıcıları etkileyecek. 

Yok artık: Cepte internet paylaşımı ücretli oluyor! (Video)

Şimdilik sadece Turkcell'in hayata geçirdiği bu uygulama ile ilgili düşüncelerimizi bu videoda paylaştık. Cepteki internet paketimizi paylaşmaya yarayan HotSpot özelliği uzun yıllardır cep telefonlarında bulunuyor. Özellikle internetten uzak ortamlarda bilgisayarlarla paylaşım için kullanılan bu özellik yurtdışında genelde ücretli olarak kullanılıyor. Ancak yurtdışında hem fiyatlar (alım gücüne göre) daha makul hem de data paketleri daha yüksek kapasitelerde. 

Şimdi gelin konuyla ilgili fikirlerimizi paylaştığımız videomuzu izleyelim. Siz de bu konudaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlere iletebilir ve kamuoyu oluşmasına yardımcı olabilirsiniz:

 

Yorumlar
ali
elelamin gözü para olmuş napcan turcell in paketleri xaten pahalı artı insanlara tabletine bile internet açsa 9 tl ödeyecek bence herkes turcelden çıksın çünkü böyle olursa vadafone türktelekom bimcell gibi operatörlerde yapar yani eğer isyan ediceksek şimdi etmeliyiz çünkü bunun başka yolu yok ayrıca turkcell in derdi neymiş ne zararı varmış ona bu durumun çok basit işye para için yapıyor
Cevapla
Mehmet aşan
Zaten Türkiye'de yaşamak gittikçe zorlaşıyor,kapitalizm zalim ve acımasızca insanları sömürüyor,böyle giderse akıllı telefonu eve bırakanlar çoğalacaktır,sanırım bende bunlardan biriyim
Cevapla
Kuzey
Turkcel in suyu iyice çıktı, ,,terk ediyorum, ,
Cevapla
zalim oparatörler..
bayan dahi nefret ediyor..görüntüye bakın.. lanet olsun böylelerine der gibi... mazlumun hakkını yiyenleri Allah cehennemine atsın...kim ve nerede olursa olsun..amin..cuma gecesi hürmetine..Yarabbbimiz..
Cevapla
Seda
Marketten ücret ödeyerek çubuk kraker aldım, ama yalnızca kendim yiyebiliyorum. Arkadaşımla paylaşırsam gidip markete biraz daha ödeme yapmam gerekiyor gibi bir saçmalık bu!!! Aptalca !
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.