Güncel

Yok artık: Cepte internet paylaşımı ücretli oluyor! (Video)

Yeni yıldan itibaren cepte internet paylaşımı ücretli oluyor. Konuyla ilgili yorumlarımızı bu video paylaşıyoruz.

Yok artık: Cepte internet paylaşımı ücretli oluyor! (Video)

Turkcell tarafından yapılan bir duyuru ile 15 Ocak 2019 tarihinden itibaren cep telefonundan internet paylaşımı yapacaklardan 9 TL ücret alınacak. Konuyla ilgili bilginin yayılmasıyla beraber sosyal medyada büyük bir tepki oluştu. Birçok kullanıcı ile beraber bizim de doğru bulmadığımız uygulama özellikle internetini paylaştıran kullanıcıları etkileyecek. 

Yok artık: Cepte internet paylaşımı ücretli oluyor! (Video)

Şimdilik sadece Turkcell'in hayata geçirdiği bu uygulama ile ilgili düşüncelerimizi bu videoda paylaştık. Cepteki internet paketimizi paylaşmaya yarayan HotSpot özelliği uzun yıllardır cep telefonlarında bulunuyor. Özellikle internetten uzak ortamlarda bilgisayarlarla paylaşım için kullanılan bu özellik yurtdışında genelde ücretli olarak kullanılıyor. Ancak yurtdışında hem fiyatlar (alım gücüne göre) daha makul hem de data paketleri daha yüksek kapasitelerde. 

Şimdi gelin konuyla ilgili fikirlerimizi paylaştığımız videomuzu izleyelim. Siz de bu konudaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlere iletebilir ve kamuoyu oluşmasına yardımcı olabilirsiniz:

 

Yorumlar
Kuzey
Turkcel in suyu iyice çıktı, ,,terk ediyorum, ,
Cevapla
zalim oparatörler..
bayan dahi nefret ediyor..görüntüye bakın.. lanet olsun böylelerine der gibi... mazlumun hakkını yiyenleri Allah cehennemine atsın...kim ve nerede olursa olsun..amin..cuma gecesi hürmetine..Yarabbbimiz..
Cevapla
Seda
Marketten ücret ödeyerek çubuk kraker aldım, ama yalnızca kendim yiyebiliyorum. Arkadaşımla paylaşırsam gidip markete biraz daha ödeme yapmam gerekiyor gibi bir saçmalık bu!!! Aptalca !
Cevapla
Teknoman
Isadamisiniz ve kaldiginiz Otelde Laptopunuza Internet paylasiyorsunuz diye ekstra para odeyeceksiniz. Baska deyisle aldiginiz meyveleri misafire ikram edince ek olarak meyvelere ucret odemek gibi.
Cevapla
Gökhan Hoca
Parasını ben verdim istediğim kişi ile paylaşırım. Türkcell kullanmıyorum kullanmamda ama Türk Telekom da öyle birşey yapsın direk dava açarım
Cevapla
vatandaş rıza..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sayın gökhan bey haklısınız bizde vodefoneye dava açarız. adammı kandırıyorlar.. milleti aptal mı sanıyorlar.. hemde tazminat davası açarız..ENAYİMİYİZ..ayıp ya..
Senol Çakır
Eve #turkcellkullanmiyoruz hulme kaesiyiz soyguna vede soysuza karsiyiz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.