Güncel

YouTube için şaka videosu çekerken vurularak öldü!

YouTube fenomeni olmak için yapılan kurgulardan biri ne yazık ki acı sonla bitti. ABD'de bir genç YouTube videosu çekerken vurularak öldürüldü.

YouTube için şaka videosu çekerken vurularak öldü!

Sosyal medya ile büyüyen Z kuşağı maalesef ki popüler olma uğruna karaktersizce işler yaparak gündeme gelmeye devam ediyor. Bugün maalesef ki 20 yaşındaki Timothy Wilks popüler olma uğruna hayatından oldu.

YouTube'a video çekerken canından oldu!

Aktarılan bilgilere göre; YouTube için soygun şakası videosu çekmek isteyen Timothy Wilks elinde bir kasap bıçağı alıp bir grup insanın üzerine yürümüş. Üzerine yürünen grupta yer alan David Starnes Jr. ise bir anlık panik ile olay anında Wilks'i vurmuş. 20 yaşındaki gencecik çocuk maalesef ki olay yerinde hayatını kaybetti.

David Starnes Jr. savunmasında bunun bir şaka olduğunu bilmediğini gerçekten de Timothy Wilks'in kasap bıçağı ile saldıracağını düşündüğünü belirtiyor. 

YouTube için şaka videosu çekerken vurularak öldü! - Resim : 1

Z kuşağının maalesef ki bu tip akıllara felç geçirten hareketleri olabiliyor. Umarız bu kötü olay YouTube için video çekip şebeklik yapanlara bir ders olur. Bu arada "şaka ve kışkırtma" temalı videolarının tamamının kurgu olduğunu belirtelim. Böyle bir video çekileceği zaman orada yer alan herkesin haberi oluyor. Maalesef ki Timothy Wilks bunu doğaçlama yapayım demiş.

YouTube'da fenomen olma uğruna bu tip videolara maalesef ki daha uzu süre şahit olacağız gibi görünüyor. Tamamen kalitesiz ve niteliksiz video çöplüğüne dönen YouTube, umarız bu tip saçma olaylar için düğmeye en kısa sürede basar.

Yorumlar
Yorumcu
Dusuk butcelı yapımcılıgın sonu
Cevapla
💎G@kko💎
Abem millet şaşırmış valla nedeceklerini bilmiler
Cevapla
yakup
para için yapanın kesin başına bi poh geliyor yorumsuz
Cevapla
SELAMIN ALEYKÜM
insanlar para için neden bu kadar kendini harcar anlamış değilim
Cevapla
Yusuf Erkol
Böyle adamlara diyecek laf yok gerçekten
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.