Güncel

YouTube üzerinde 1 milyar izlenmeye ulaşan ilk Türk yapımı video!

YouTube üzerinde kısa süre sonra 1 milyar izlenmeye ulaşacak olan ilk Türk yapımı video sizleri çok şaşırtacak. İşte detaylar.


Son dönemde ülkemizde YouTube’a olan ilgi hayli arttı. Hem içerik üretenler, hem de bu içerikleri takip edenlerin sayısında önemli artışlar yaşandı. İşin garip yanı ise YouTube’da başarılı olmanın öyle önemli bir kalite kriterine dayanmıyor oluşu.

Yani çekilen saçma sapan bir video milyonlarca kişi tarafından izlenebiliyor. Nitekim bu durumun tam tersi de makul. Yani çok kaliteli bir iş sadece sınırlı bir kitle tarafından tercih edilebiliyor.

YouTube üzerinde 1 milyar izlenmeye ulaşan ilk Türk yapımı video!

Peki Türk YouTuberlar tarafından hazırlanıp, en çok izlenen video hangisi dersiniz? Muhtemelen aklınıza gelen ilk şey Aleyna Tilki klipleri olabilir. Lakin değil. Dilerseniz şimdi sizi yakında 1 milyar izlemeye ulaşacak olan ilk Türk yapımı video ile başbaşa bırakalım.

Evet videoda bir emek var. Lakin biri size bu videoyu gösterip bunu 1 milyar kere izleyecekler deseydi sanırım bu duruma pek ihtimal vermezdiniz.

Elbette bu videonun izleyici kitlesi az çok belli. Muhtemelen videoyu 5 yaş altı çocuklar defalarca izlemiş olabilir. Lakin bu durum Esmanın Sihirli İçecekleri isimli videonun yakında 1 milyar izlenmeye ulaşacağı gerçeğini değiştirmiyor.

Family GamesTV isimli kanalın abone sayısı ve videonun beğeni sayıları ise gizlenmiş. Dolayısıyla bu kanalın ne kadar büyük olduğunu bilmiyoruz. Lakin diğer videoların da izlenme sayıları hiç fena değil.

Yorumlar
İnceleyici
Kanalın konumu Türkiye değil ABD. Yurt dışından birçok izleyicisi olabilir.
Cevapla
kaan
yazık la kimin çocuuğuysa..
Cevapla
COVID-19
HEMEN BASTIM DİSSLİKE'Yİ MAL VİDEO ...
Cevapla
Kadir
Evet bot güzelmiş.
Cevapla
hamza bozkaya
hakkında kısmına bakarsınız adamlar amerikada yaşıyorlar.
Cevapla
efe
amerika konumları türkiyede yaşıyorlar bu kızların babası ile salih reyizin babası kardeş beraber videolerı var internete slimcioğulları yazarsan sana diğer youtuber akrabalarını gösterir
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.