Sosyal Medya

Sonunda geldi! YouTube en çok beklenen özelliği kullanıcılara sundu!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan YouTube, kullanıcıların en çok istediği özelliği sonunda servis etti!


Pandemi sürecinde kullanımı daha da artan ve hali hazırda dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan YouTube, gelişmeye devam ediyor. Popüler video oynatma sitesinde kanalı olan ve içerik paylaşımı yapanlara Youtuber deniliyor ve bu kişiler evde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde de paylaşım yapmaya devam ediyor. Bu video içeriklerinde kullanıcıların en çok aradığı noktaların başında ise videonun bölümleri geliyor. Tüketiciler videonun hangi kısmında ne olduğunu bilmek istiyor ve bu yorumlara da yansıyor.

Sonunda geldi! YouTube en çok beklenen özelliği kullanıcılara sundu!

Kullanıcılar özellikle uzun içeriklerde sıkılabiliyor ve ancak videoyu ileri sararak neler olduğunu görebiliyor. Hatta öyle ki bazı kişiler yorumlar bölümünde hangi dakikalarda ne gibi bölümlerin yer aldığını başlıklar halinde düzenliyor. Bu durumun farkında olan YouTube ise yeni özelliği devreye sokuyor. Buna göre artık söz konusu platformdaki videolarda bölümlere ayırma dönemi başlıyor. Yani takipçilerin en çok istediği özellik sonunda devreye giriyor!

Gelen yeni özellik sayesinde YouTube videoları artık bölümlere ayrılarak izlenebilecek. İzleyiciler zaman şeridinin üzerinde yazan bölüm başlıklarını görebilecek ve buna göre yol izleyecek. Bir videonun içerisinde en az üç zaman çizelgesi yer alacak ve her biri en az 10 saniye sürecek. Söz konusu yenilikler içerik üreticileri tarafından videolara eklenebilecek.

Yorumlar
Newon
Wwjejshhehebwbmeje ensbsjsusjsbshsksvisnhkwnwjsks djsjsskbxjdn💵😅🐣💵🐣💵😈💵🐣💵🐣💵🐣💵💵😈💵😭💵😭💵🐣🐣😭😂😭😭💵😭🐣😅🐣💵😗😈😂😘😂😋😘😃💵😂🌛🍌🤾🆚🍌💵😈💵🍌🍌😆💵💵😈🌛😭💵😭😘🍌💵😭🌛😭🌛💵🍌💵🍌🍌🍌😂🍌😊🍌😊😂😄😄😂😂😄🥰😄😂😄😂😄😅😄😅😅😅😊😘😿🤖👹🤠👹🤠🤓🤡😎😪😎😪😴🤓🤠👺🤠👹🙊😿🤖😿🤑🙀🌞🙀🙊👹🙊👹😹🙀😻🖤😻🙀😻🙀😿🤖👹🤖😾🙊😾🙊💘😹😹♥️😸♥️🧡💚♥️💚♥️💚😿😻😻🙀🤖👹🤖😿🙊😿🙊😾😹😿😹😿🤖👹🤖☠️😿🤖🤡👹🤡🤠👹😾😇👺😇👹🤠🦸👰🦸🧟⛷️🧟🤾🧟⛷️🚣🦹🚣🦸🧟⛹️🧟⛷️👰🧙🏂🚣🦹🚣🤴🚣🦹🤵⛷️👰🤾👰🦹🧙🧙🤴🚣🤴🧙🦹👰🦸👰⛷️🦸🤵🧙🦸🦸🚣🧟💂👰💂🦸👰🦸👰🤺🧟🤺🏊🧞🧟🧟🏇🧛🧚🧛🌪️🌩️🌤️💫⛅💫⛄🌟⛄🌨️⛄🌨️🌥️⭐⭐🌥️🌨️⛄⛈️☃️⛈️☃️⛈️⛅⛈️🌥️🌨️⛈️☃️⛈️☃️⛈️☃️🌟☃️🌟⛅🌟⛅⛈️⛅⛈️🌥️🌨️⛄🌨️⛄⛈️⭐🌥️⭐🌥️⭐🌥️💫🌦️🌩️🌦️🔥🌩️🔥🌧️💫🍔🥘🌰🥙🥓🍔🥓🍔🌰🍔🌰🥘🥓🥙🥓🍔🥓🥘🍕🥙🥜🥯🌰🌰🥯🥓🍔🥓🍔🥩🥖🌰🥯🥓🍔🥙🥓🍔🍕🍔🍔🥘🥙🍖🥚sui
Cevapla
Neastie
Bunu bazı yabancı YouTube videolarında görmüştüm gelince herkesin beğenip kullanacağı birşey olduğuna inanıyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.