Güncel

YouTube videosu izleyerek evde doğum yapmaya çalıştı, sonu felaket oldu

YouTube videosu izleyerek evde doğum yapmaya çalışan bir ailenin sonu facia ile bitti. Karısına doğum yaptırmaya çalışan adam göz altına alındı.

YouTube videosu izleyerek evde doğum yapmaya çalıştı, sonu felaket oldu

YouTube videoları izleyerek çoğu şeyi başarmak mümkün, ancak bu her zaman geçerli olmayabilir. YouTube videoları izleyerek evde çocuk doğurtmaya çalışan bir ailenin sonu felaketle sonuçlandı.

YouTube'da evde doğum videoları izleyerek hamile karısının çocuğunu doğurmasına yardım etmeye çalıştığı bildirilen Hintli bir adam gözaltına alındı. Polis, güney Hindistan'ın Tamil Nadu bölgesindeki Ranipet köyünden 34 yaşındaki R. Loganathan'ın 28. yaşındaki karısı L ​​Gomathi'nin evde çocuğu doğurmasına yardım etmeye çalışmasından sonra bebeğin ölü doğduğunu söyledi.

YouTube videosu izleyerek evde doğum yapmaya çalıştı, sonu felaket oldu

youtube

Polis Pazartesi günü yaptığı açıklamada, bebeğin cesedinin otopsi için Vellore'deki Devlet Tıp Fakültesi Hastanesine gönderildiğini söyledi. Bayan Gomathi de kritik bir durumda hastaneye kaldırıldı. Çift Haziran 2020'de evlendi. Bayan Gomathi hamile kaldıktan sonra düzenli sağlık kontrollerine gitmediği bildirildi. 13 Aralık'ta doğum yapması planlanıyordu.

18 Aralık'ta doğum sancıları yaşarken, Bay Loganathan evde doğumlarla ilgili YouTube videoları izlemeye karar verdi ve bebeği doğurması için kız kardeşi Geetha'nın yardımına başvurdu.

Polis, Bayan Gomathi'nin uzun süredir doğum yaptığını ve çok kanadığını söyledi. Bir mücadeleden sonra ölü bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Bay Loganathan daha sonra karısını yakındaki bir birinci basamak sağlık merkezine götürdü ve oradan da Vellore hastanesine sevk edildi.

Yorumlar
Analizci
Ya siz magazinmi yapıyorsunuz yoksa teknolojimi? Önce buna karar verin...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.