Güncel

Zcash (ZEC), geçtiğimiz hafta içinde 420 milyon dolarlık bir giriş gördü!

Gizlilik madeni paraları gelişiyor, bir haftada 400 milyon doların üzerinde Zcash girişi gerçekleşti!

Zcash (ZEC), geçtiğimiz hafta içinde 420 milyon dolarlık bir giriş gördü!

Güçlü gizlilik özelliklerine sahip bir dijital para birimi olan Zcash (ZEC), geçtiğimiz hafta içinde 420 milyon dolarlık bir giriş gördü ve mahremiyet madeni paralarındaki en son gelişmenin kripto para piyasasında yeniden öne çıktığını gösterdi.

Zcash (ZEC), geçtiğimiz hafta içinde 420 milyon dolarlık bir giriş gördü!

CoinMarketCap verilerine göre, Zcash'in yayın tarihinden önceki yedi gün içinde piyasa değeri 1,70 milyar dolardan 2,10 milyar dolara yükselerek toplam 400 milyon dolar oldu ve CoinMarketCap verilerine göre sadece bir haftada %23,53'lük kayda değer bir artış kaydetti.

Piyasa değerindeki artış, Zcash tokeninin yedi günlük fiyat artışı tarafından itildi. Bu içeriği hazırladığımız zamanlarda, bu token, yedi gün önceki fiyatı olan 122$'dan %19.23 artışla 151.06$'dan işlem görüyordu.

Özellikle Zcash, mevcut en güçlü kriptografik güvencelerden bazılarına sahip olan bir katman blok zinciridir. Akıllı sözleşmelerden yoksun, İş Kanıtı UTXO tabanlı bir protokoldür.

Ek olarak, sıfır bilgi kanıtları kullanarak işlem verilerini gizler ve bu nedenle de, işlemin kendisi değil, blok zincirine yalnızca kanıt gönderilir.

Gizlilik paraları yeniden gündeme mi geliyor?

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden tarafından kripto para birimleriyle ilgili yeni Yürütme Emri'nin imzalanması beklentisiyle büyük adımlar atan başka bir gizlilik madeni parası hakkında rapor vermişti.

Gerçekten de, 9 Mart'ta Monero (XMR), kazançlar açısından kripto para piyasasını piyasa değeri bazında en iyi 100 kripto para biriminden çıkardı. Aynı gün, gizlilik paraları Zcash %16 artarken Secret (SCRT) %15 artmıştı.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.