Güncel

ZTE MWC'ye katılacağını duyurdu

Çin merkezli teknoloji firması ZTE, iddiaların aksine MWC fuarına katılacağını açıkladı.

ZTE MWC'ye katılacağını duyurdu

Geçtiğimiz günlerde Çin merkezli ağ altyapısı ve donanım firması ZTE, İspanya'nın Barselona şehrinde 24-27 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek MWC 2020 fuarına katılmayacağı iddia edilmişti. Konuyla ilgili olarak ZTE Türkiye'den açıklama geldi. Açıklamada bu bilginin doğru olmadığı ve ZTE'nin MWC fuarında yerini alacağı duyuruldu.

ZTE MWC'ye katılacağını duyurdu

Koronavirüs salgını nedeniyle bu tarz bir karar alan LG'nin aksine ZTE MWC fuarına katılacak. İşte Teknolojioku haber merkezine gönderilen o açıklama:

ZTE, 5G teknolojileriyle MWC20 Barcelona'da yerini alıyor

Dünya iletişim teknolojileri devi ZTE, "Towards 5G Business Success" temasıyla 5G uçtan uca çözüm ve 5G cihazlarıyla MWC20’ye planlanlandığı gibi katılacağını açıkladı.

ZTE, Mobile World Congress 20’de 3F30, Salon 3, FIRA GRAN VIA standında "5G Networking Practice" ve "5G Business Exploration" başlıkları altında 5G alanında global çaptaki deneyimlerini ve başarı hikayelerini paylaşacak.

Dünya Sağlık Örgütü’nün tavsiyeleri doğrultusunda hareket eden ZTE, müşterileri, çalışanları ve toplumun güvenliği için kontrol ve önlemler almaya devam ediyor. ZTE aldığı önlemler doğrultusunda fuara; virüsten etkilenmeyen bölgelere seyahat etmemiş ve virüsün etkilendiği bölgelerde yaşamayan çalışanları ile katılıyor.

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs nedeniyle Çin merkezli firmaların katıldığı teknoloji fuarlarından biri olan MWC'nin yapılması tehlikeye düşmüştü. Türkiye'den de önemli sayıda katılımcının ziyaret ettiği fuar, mobil teknolojilerin ziyaretçilerle buluştuğu önemli bir etkinlik. 

Medya sponsoru olduğumuz dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı olan MWC ile ilgili en yeni gelişmeleri ve tüm haberleri MWC 2020 sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.