Güvenlik

Casus yazilimlara dur deyin!

Bu tavsiyeleri sakın aklınızdan çıkarmayın!


Teknolojioku.com olarak sizler için tavsiye ettiğimiz ve her bilgisayarda olmasi gereken güvenlik yazilimini araştirdik.

Zemana AntiLogger ile Saldırıları Anında Durdurun!
  • Bütün internet işlemlerini koruma sağlar
  • İnternet Bankacılığı ve online finansal işlemleri korur
  • Kişisel e-mail ve mesajlaşmalara koruma sağlar
  • Üst düzey Keylogger koruması
  • Üst düzey Sanal Klavye ve ekran koruması
  • Sistem kaynaklarını sömürmeden yüksek performans
  • Kolay indirebilme, kurulum ve kullanım

Teknolojioku.com Güvenlik uzmanlarinin görüşleri ;

*Eğer akıllı bir koruma istiyorsanız Zemana AntiLogger'ı tavsiye ediyorum...

* Bilgisayarınızı yavaşlatmayan, yüksek performanslı, gerçek zamanlı koruma...

* Eğer gizlilik sizin için önemliyse, bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bir uygulama...

* Bu uygulamayı inceledim ve hayran kaldım, herkese tavsiye ediyorum...

* İnanın ya da inanmayın, farklı trojanların kullandığı tüm keylogger, web cam, ekran görüntüsü ve sanal klavye kaydetme metotlarını tespit edebiliyor...

* Verdiği sözleri tamamıyla tutan bir program buldum. Zararlı yazılımların finansal işlemleri hedef aldığı bir zamanda, bu programın gerçekten kullanılması gerektiğini düşünüyorum...

Koruma Özellikleri;

SSL Logger koruması (Dünyada İlk!) : SSL zararlıları, internet üzerinden yapılan, özellikle e-ticaret ve e-bankacılık işlemlerinde kullandığımız https, smtps, pops ve benzeri SSL protokollerini kullanan işlemlerde, bilgileri şifrelenmeden önce kaydederek, bilgi güvenliğimizi tehdit ederler. Kullanılan SSL şifrelemesinin güçlü olmasının bu hırsızlığın engellenebilmesi açısından bir önemi yoktur. Çünkü bilgiler, alttaki şemada gösterildiği gibi, şifreleme işleminden önce çalınmaktadır. Zemana AntiLogger ,SSL koruma modülü, güvenlik yazılımlarının hiçbirinde bulunmayan, yepyeni bir sezgisel koruma modülüdür. Dünyada ilk olarak Zemana tarafından geliştirilmiştir. Bu teknoloji sadece bilinen değil, aynı zamanda henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen SSL saldırı yöntemlerine karşı da sizi korumaktadır.

Webcam Logger koruması (Dünyada İlk!) : İnternete bağlı ve Web kameranız bilgisayarınıza bağlı ise, ( günümüzde satılan Laptop bilgisayarların çoğunluğunda dahili WebCam bulumakta ) WebCam zararlı yazılımları, sizin isteğiniz ve bilginiz dışında, görüntülerinizi gerçek zamanlı izleyebilir veya video yapıp kendi tarafına alabilir. Dünyada ilk defa Zemana tarafından geliştirilen WebCam koruma modülü ile WebCam zararlılarına karşı, korkusuzca web kamerası kullanabilirsiniz.

Key Logger koruması : Günümüzde, kişisel bilgilerin en çok ve en bilinen çalınma yöntemi klavyeden basılan tuşların kaydedilmesi yani keylogger yöntemidir. Bu yöntemle klavye aracılığı ile yazılan tüm veriler kaydedilir. Zemana AntiLogger, KeyLogger koruma modülü ile en yüksek seviyede, bilinen ve bilinmeyen tüm keylogger zararlılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Clipboard Logger koruması : Bilgisayarınızda, eğer clipboard zararlısı var ise, kopyala-yapıştır ile yaptığınız işlemler(yaptığınız kopyala-yapıştır işlemi kredi kartı bilgisi, internet bankacılığı giriş bilgileri vs. olursa risk derecesi artar) kayıt altına alınır ve zararlı tarafına gönderilir. Zemana AntiLogger, ClipBoard koruması ile kopyala-yapıştır işlemlerinizi koruma altına almaktadır.Screen Logger koruması : Günümüzde yapılan, finansal içerikli (internet bankacılığı, e-ticaret vs.) işlemlerde, keylogger zararlılarına tedbir olması için, sanal klavye uygulamaları başlatılmıştır. Sanal klavye uygulamasının yaygınlaşması ile beraber zararlıları da yaygınlaşmaya başlamıştır. Sanal klavye zararlıları, ekran görüntüsü alabilir, mouse imlecini takip ederek sanal klavyede hangi tuşa basıldığını takip edebilir veya bilgisayarda yapılan tüm işlemlerin videosunu yapıp kendi tarafına alabilir. Zemana AntiLogger, Screen koruma modülü ile ekranda yapılan ve sanal klavye işlemlerini koruma altına alır.

Sistem Savunma : İşletim sisteminize zarar verebilecek tüm zararlıları engeller.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.