Güvenlik

Hackerlar Real Madrid'e saldırdı!

Hackerlar'ın saldırıları devam ediyor.

Hackerlar Real Madrid'e saldırdı!

Sahte sayfalar kullanarak insanların Facebook hesaplarını çalan hackerlar sürekli yeni teknikler geliştiriyor. Son zamanlarda çıkan sahte sayfalara baktığımızda hackerların ünlü isimleri ve futbol takımlarını kullanarak çok fazla kişiyi tuzaklarına çektiğini görebiliriz. Bu sahte sayfalardan biri de Real Madrid takımını kullanarak kişilerin Facebook hesaplarını çalıyor. Bu sahte sayfa çok zekice hazırlanmış öyle ki, kişiler sahte olduğunu kolay kolay anlayamaz. Sahte sayfanın başlığı "Facebook Real Madrid Login" arka planda Real Madrid ve Christiano Ronaldo görüntüsü var. Bilgilerinizi yazıp giriş yaptıktan sonra sizi Real Madrid'in resmi Facebook sayfasına yönlendiriyor. Ama tabi ki bilgileriniz de saldırgana geçmiş oluyor.1371201679_real-madrid-fake-login.png

Korunmak için yapmanız gerekenler basit. Tarayıcınızın adres çubuğuna dikkat edin Facebook.com değilse kesinlikle bilgilerinizi girmeyin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.