Güvenlik

Lulzsec ile Anonymous hacker grupları birleşiyor mu?

İnternette bir nevi kaos yaratmaya çalışan, çeşitli sitelere ve oyun sunucularına girmeye çalışan, iki hacker gurubu Anonymous ve Lulzsec geçen hafta bir birlerine girmişlerdi


İnternette bir nevi kaos yaratmaya çalışan, çeşitli sitelere ve oyun sunucularına girmeye çalışan, iki hacker gurubu Anonymous ve Lulzsec geçen hafta bir birlerine girmişlerdi.

Şimdi ne olduysa bu iki grup birleşmeye karar vermiş. LulzSec yayınladığı bir mesajda, ilk olarak bankalar ve diğer yüksek kurumlara saldıracaklarını. Bu saldırı ile sınıflandırılmış devlet bilgilerini ve belgeleri sızdıracaklarını söyledi.

Ayrıca mesajda dikkat çeken bir nokta da; "Devletin ve beyaz şapkalı güvenlik teröristlerinin İnternet okyanusumuzda hüküm sürmeye ve onu yönetmeye çalıştıklarının farkındayız. Mücadeleyi güçlendirmek için şimdi Anonymous ve diğerleriyle bir araya geliyoruz." açıklamasını yapması.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.