Güvenlik

Turkcell Kamera Servisi ile anne babalar bebeklerinin hep yanında

Anne-babalar Turkcell Kamera Servisi ile bebeklerinin hiçbir anını kaçırmıyor

Turkcell Kamera Servisi ile anne babalar bebeklerinin hep yanında

Turkcell, ailelerin içini ferah tutacak bir yeniliğe imza atıyor. Turkcell Kamera servisi, kolay kullanımı ve birbirinden işlevsel özellikleri ile gün içinde bebeklerinden uzakta olan ebeveynler için özel olarak tasarlandı. Anne ve babaları çocuklarıyla ilgili kaygılarından uzak tutmak ve hep bir arada olduklarını hissettirmek için geliştirilen Turkcell Kamera Servisi, bebeklerin her anını kaydediyor. Kayıt altına alınan tüm görüntüler servise kayıtlı cep telefonları üzerinden internet paketinin kotasından düşmeden izlenebiliyor. Böylece ebeveynler ister evde ister işyerinde olsunlar bebeklerine sadece bir telefon kadar yakın olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

1414408701_19player-02.jpg

Anne-babalar bebeklerinin özel anlarını kaçırmıyor

Özellikle aklı işte kalbi evde kalan, çalışan annelerin bebeklerinden hiç ayrılmamışçasına içlerini rahat ettirecek Turkcell Kamera Servisi, onlara duydukları karşı konulmaz özlemi de azaltıyor. Görüntülerin tümü Turkcell’in bulutuna sesli kayıt özelliği ile kaydedildiği için anne ve babalar, sonsuz bir aşk besledikleri bebeklerinin ilk adımlarıyla birlikte ilk kelimelerini de yakalamanın keyfine varıyorlar. Turkcell sunucularına kaydedilen ve istenilen her yerden erişilebilen görüntüler cep telefonlarına ya da bilgisayarlara indirilerek sonsuza dek saklanabiliyor, arkadaşlarla paylaşılabiliyor.

Uğraştırmayan kamera kurulumu 

Turkcell Kamera servisini kullanmak için,  kamerayı keşif ve montaj derdiyle uğraşmadan, etrafı kırıp dökmeden sadece birkaç dakikada kurmak mümkün. Evin herhangi bir odasına sadece fişe takıp kullanılabilen kameranın yönlendirilmesi cep telefonu üzerinden sağlanıyor. 355 derece dönebilme özelliği sayesinde kameranın görüş açısı sabit kalmıyor. Böylece tamamı gözetim altına alınan odada tam bir kontrol sağlanıyor. Tüm bu özellikleriyle Turkcell Kamera, nerede olunursa olsun sadece bebeklerin değil; ofis ya da dükkânların da cep telefonu üzerinden izlenip kontrol edilmesine imkân tanıyan bir servis sunuyor. Kamera kurulduktan sonra sisteme Turkcell süper şifre ile giriş yapılması gerektiği için görüntülere sadece kullanıcının kendisi ulaşabiliyor.

1414408714_07ana-sayfa.jpg

Bebeğiniz uyandığında haberiniz olsun

Gece görüşü sayesinde bebeklerin gece ve öğle uykusu sürekli takip altında tutulabiliyor.

Hareket tespiti özelliğiyle bebekler uyandıklarında anne ve babalar cep telefonuna gelen uyarı mesajı ile haberdar ediliyor. Ne zaman uyandığı, uyandığında neler yaptığı eski kayıtlardan izlenebiliyor. Hareketin tespit edildiği anlar işaretlendiği için bu sayede önemli anlara da kolayca ulaşılabiliyor.

İster peşin ister taahhütlü paketle 7 Gün Kayıt özelliği
Farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan Turkcell Kamera, Canlı İzleme ve 7 Gün Kayıt olmak üzere iki farklı servis seviyesi ile birlikte sunuluyor. Kamera hizmeti canlı izleme servisi ücretsiz olarak kullanılabilirken, 7 Gün Kayıt özelliğinden faydalanılmak istenirse aylık 14,90 TL ödeniyor. Peşin satış fiyatı olan 599 TL olan Turkcell Kamera çok kısa bir süre için 199TL kampanyalı fiyatıyla www. turkcell.com.tr ve 27-29 Ekim tarihlerinde www.unnado.com’dan satışa sunulacak.

7 GÜN KAYIT 14,9 TL/AY

  • Görüntüler 10’ar dakikalık klipler halinde kaydedilir
  • Hareket algılanan anlar Alarm Videoları altında ayrıca kaydedilir
  • Son 7 Gün kameranın internete bağlı olduğu tüm anlar kaydedilir
  • Dilediği zaman canlı izlenebilir ve internet paketinden düşmez

CANLI İZLEME 0 TL / AY

  • Hareketin algılandığı anlar 10 saniyelik klipler halinde kaydedilir
  • Toplamda 200 hareket videosu bulutta saklanır
  • Dilediği zaman canlı izlenebilir
  • Cep telefonunuzdan izlenen kamera görüntüleri internet paketinden düşer

Turkcell müşterilerinin yanı sıra, Turkcell Superonline müşterileri de Turkcell Kamera’ya kendilerine özel fiyat teklifleriyle sahip oluyor. Turkcell Superonline fiber internet kullanıcıları, kameraya ücretsiz sahip olurken kota kullanımından da etkilenmiyor. Turkcell Superonline müşterilerine özel kampanya bilgileri www.superonline.net adresinde yer alıyor.

Turkcell Kamera servisine özel kamera

Turkcell’in bu hizmeti için özel olarak tasarlanan T-Cam kameralar yalnızca Kamera servisiyle birlikte çalışıyor. Canlı ve kaydedilmiş görüntüleri izlemek için akıllı mobil telefonlara Turkcell Kamera uygulamasını indirerek ya da onlinekamera.turkcell.com.tr adresi üzerinden süper şifreyi girmek yeterli oluyor. Üstelik servise kayıtlı cep telefonu üzerinden yapılan izlemeler mevcut mobil internet paketinin kotasından düşmüyor.

T-CAM 20 HAREKETLİ KAMERA 
TEKNİK ÖZELLİKLERİ

•      Kablosuz bağlantı

•      Hareket/ses algılama ve hareketi anında bildirim özelliği

•      Statik IP gerekmeksizin telefon ve web’den görüntüleme imkânı

•      1.3 MP CMOS sensor

•      15 fps ile 320x240p Mp4 formatında görüntü kaydı

•      Gece Görüşü

•      Boyutlar: 113x80x43 mm

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.