Güvenlik

Zyxel'den Yüksek Güvenlikli Modem

Zyxel, gigabit bağlantı imkanı sunan yüksek güvenlikli modemi Armor Z1'i tanıttı.

Zyxel'den Yüksek Güvenlikli Modem

ZyXEL’den ev kullanıcılarının 4K kalitesindeki videoları bile zorlanmadan izleyebilmelerini sağlayacak AC2350 , dual band, kablosuz gigabit router/access point; ARMOR Z1

Telekomünikasyon ürünleri üreten ZyXEL, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Firma yeni ürünü ARMOR Z1 ile ev kullanıcılarına 4K Ultra HD video akışı, multiplayer oyun ve yüksek performanslı kablosuz bağlantı vaat ediyor. Bu da 4K Ultra HD videoların herhangi bir kesintiye uğratmadan izleme imkânı sağlıyor.


ARMOR Z1, 1.4GHz çift çekirdek işlemci gücü ve 512 MB RAM desteği ile güçlü bir donanım sağlayarak 2350 Mbps'ye varan kablosuz hızlara ulaşabilme ve gigabit hızında kablolu bağlantı imkânı sunuyor. ZyXEL’in yeni cihazı 802.11ac dual band kablosuz gigabit router/access point ile kullanıcılar yerlerinde duramayacak. ARMOR Z1, ev içerisinde kesintisiz oyunlar, video akışı ve birden fazla cihaz bağlantısı için pazardaki en ideal çözüm olacak. En gelişmiş 802.11ac teknolojisi ile donatılmış olan ZyXEL ARMOR Z1, akıll televizyonlar, oyun konsolları ve diğer tüm cihazlar için gigabit seviyelerinin üzerinde kablosuz bağlantıya olanak tanıyor. 4K Ultra HD videolarınızı kesintisiz izlemenize imkan sunan ve birden fazla cihaza kablosuz bağlantı sağlarken performanstan ödün vermeyen ZyXEL ARMOR Z1, bunun yanında geliştirilmiş yazılımsal özellikleri bir arada bulunduran donanımlı bir ürün.

1457956498_zyxel-armor-z1-2.jpg

ZyXEL ARMOR Z1 ile sunulan Beamforming teknolojisi cihazın üzerinden bulunan akıllı antenleri ve 802.11ac desteği ile kablosuz sinyalin belli bir noktada yoğunlaşmasını sağlıyor. Uyumlu yönlendirme ve sinyal şekillendirme olarak bilinen bu teknoloji, cihazın çift çekirdekli işlemci gücü ile destekleniyor ve böylece kullanıcılara yüksek verimli bir kablosuz bağlantı imkanı sunuyor.          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.