İnceleme

Mous iPhone X kılıf inceleme

Mous firmasının geliştirdiği helikopterden atılmaya bile dayanıklı iPhone X kılıfını inceledik. iPhone X'u bu kılıf ile her türlü düşmeye karşı koruyabilirsiniz.


İngiltere menşeli Mous firması, geliştirmiş olduğu teknoloji sayesinde iPhone'u helikopterden bile düşürmeye dayanıklı kılıflar üretiyor. Firma son olarak iPhone X'un satışa sunulduğu ilk gün, telefonu kendi kılıflarına koyup havaya fırlatmış ve kuyrukta bekleyenlere adeta bir şov yapmıştı.

Mous daha sonra ise iPhone X'u Real Black Leather Case isimli kılıflarına yerleştirip, helikopterden yere atmıştı. Yüzlerce metre yükseklikten yere çakılan iPhone X'da çizik ve çatlağın olmaması herkesi şok etmişti.

Biz de sizler için iPhone X'a ultra koruma sağlayan Real Black Leather Case kılıfını inceliyoruz.

AiroShock isimli teknoloji sayesinde darbe şiddetini neredeyse sıfıra indiren kılıf, oldukça ergonomik bir yapıda. Arkadaki deri yüzeyinin kalitesi, premium bir kılıf kullandığınızı size hissettiriyor.

Telefonun ön bölümünde ise ekran üzerine düşmelerine karşı koruma sağlaması için küçük bir çıkıntı yer alıyor. Bu çıktını günlük kullanımda yandan detaylı bakılmadığında belli olmuyor.

iPhone X'un tüm yüzeyini koruyan Real Black Leather Case'i incelerken, videoların ve paylaşılan bilgilerin doğruluğunu ölçmek için; iPhone X'u ev içerisinde tavana kadar çıkarıp (yaklaşık 2.5 metre) 4-5 defa düz zemine bıraktım.

Açıkça konuşmak gerekirse korka korka gerçekleştirdiğim bu deney sonrası iPhone X'da en ufak bir çizik ve darbe olmaması beni büyüledi.

Eğer siz de iPhone'unuzu korumak istiyorsanız; buradaki linke tıklayarak Mous kılıfını satın alabilirsiniz.

Helikopterden atılma anı: 6:15

Yorumlar
Kerim Ceyhan
Uzun zamandır almak istiyordum bunu ama incelemesi olmadığı için pek yanaşmamıştım. İnceleme için çok teşekkürler Teknolojioku. Bu tarz farklı incelemeler yapan tek sitesiniz :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.