İnceleme

Sonic Runners Adventures inceleme

Sega'nın Gameloft ile geliştirdiği Sonic Runners Adventures oyununu inceledik.


Uzun süredir mobil platformdaki payını arttırmaya çalışann ve bir çok karakterini mobil oyunlara uyarlayan SegaSonic'i Gameloft'a teslim etmiş gibi görünüyor. Mobil oyun devi Gameloft'un ilk mobil Sonic oyunu Sonic Runners Adventures 20 Aralık 2017'de çıktı! 

Oyun, sonsuz koşu tarzında ve eski Sonic atmosferine bağlı kalmayı amaçlıyor. Oyunda sadece zıplamanız yeterli. Ayrıca oyunu ilk oynayışınızın ardından internet bağlantısı gerektirmiyor.

Bu sayede internet bağlantısı olmayan yerlerde de oyunu açıp Sonic ile güzel vakit geçirmek mümkün. Oyun 2 yıl önce iptal edilen Sonic Runners oyununun geliştirilmiş versiyonu. Hızlı bir şekilde akan oyunda 4 farklı mekanda Dr. Eggman de bizimle.

Oyunda ilerledikçe Tails, Knuckles, Shadow the Hedgehog gibi karakterlerin de kilidini açabiliyoruz. Oyun bize göre gelmiş geçmiş en iyi Sonic mobil oyunu Gameloft bu işi iyi yaptığını bizlere tekrar kanıtladı ve Sega'nın neden Gameloft'a güvendiğini de anlamış olduk.

Telefonunuzun şarjını silip süpürecek Sonic Runners Adventures hem Android hem de iOS mobil cihazlarıyla uygun ancak ücretli. Oyun iOS için 9.99 TL Android için 7.99 TL. Oyunu Android cihazınıza indirmek için bu linke iOS'a indirmek için de bu linke tıklayınız. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.