İnternet

Ads by OffersWizard reklamları nasıl kaldırılır?

Ads by OffersWizard nedir? Ads by OffersWizard reklamları nasıl temizlenir?


Ads by OffersWizard bir tür adware yani reklam yazılımıdır. Bu Ads by OffersWizard adındaki yazılım, yüklemiş olduğunuz ücretsiz program veya oyunların içerisine yerleşerek bilgisayarınıza yüklenir. Chrome tarayıcısına yüklenen eklenti yüzünden neredeyse tüm web sitelerinde karşınıza Ads by OffersWizard  ve Ad Option yazan reklamlar görüntülenir.

Ads by OffersWizard kaldırma için bir malware yani zararlı yazılım temizleme programına ihtiyaç vardır. Ads by OffersWizard ads veya Ads by OffersWizard olarak bilinen reklam yazılımından kurtulmak için ihtiyacınız olan bir anti-malware yazılımıdır. Şuan için en güçlü anti-malware yazılımı malwarebytes anti-malware programıdır. Ads by OffersWizard kaldırma işleminde 2 program kullanmanız gerekiyor. Bunlardan biri de Adwcleaner programıdır. Bu programlardan Adwcleaner ücretsiz, Malwarebytes anti-malware programının ise ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcuttur.

Ads by OffersWizard kurtulma işleminde tarayıcılarınızın kapalı olmasına dikkat edin. Internet Explorer, Chrome, Firefox varsa mutlaka

kapatın.

Ads by OffersWizard  kaldırma

●Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Denetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

●Açılan listeden Network System Driver bulun ve Kaldır'a tıklayın. 

●Eğer listede Network System Driver  yoksa ne olduğunu bilmediğiniz tüm yazılımları kaldırabilirsiniz.

●Daha sonra bilgisayarınızda Adwcleaner çalıştırın.

Ads by OffersWizard kaldırma

Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware programını indirerek tam olarak taratın. Yukarıdaki işlemlerden sonra Ads by OffersWizard kaldırma ve Ads by OffersWizard kurtulma işlemleri son bulacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.