İnternet

Ağ hızınızı test edin!

Ağ hızınızı ücretsiz olarak bu program ile test edebilirsiniz.


Eğer bağlantı hızınızdan memnun değilseniz ve internetiniz çok yavaş ise bu ağınızda bir bağlantı sorunu olduğuna veya bağlantı sorunu yaşadığınız programdaki bir hata olduğunu gösterebilir. Bunların sebebini öğrenebileceğiniz bir program geliştirilmiş.

1334090411_1334004580lan-speed-test-tool.jpg

LAN Speed Test adlı bu ücretsiz program ile gerçek koşullarda ağınızı test eder ve size en iyi sonucu söyler. Böylece bağlantınızdaki sorunun nerden kaynaklandığını anlayabilirsiniz.

LAN Speed Test'i kurulum gerektirmiyor ve tamamen ücretsiz bir program.  Bu program ile bir tek sefer çalıştırıp aldığınız sonuçla kesin karar vermeyin. Testi farklı zamanlarda ve farklı durumlarda tekrarlayarak daha doğru sonuçlara ulaşmanız mümkün.  Aynı gün içinde farklı zaman ve farklı programlar çalıştığı zamanlarda bu testi yapın. Böylece daha sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz.

1334004654_lst206b.jpg

Ayrıca ağınıza başka bilgisayarlar bağlayarak ta bu testi denerseniz bağlantı sorunun bilgisayardan kaynaklanıp kaynaklanmadığını da öğrenebilirsiniz. Ücretsiz kullanıcıya sunulan LAN Speed Test'i buradan  indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.