İnternet

Amazon ülkemizden ayakkabı satın alacak!

Ortaya çıkan bilgilere göre Amazon, Türkiye'den ayakkabı alarak satışını gerçekleştirmek istiyor.


Yakında ülkemize resmi olarak giriş yapacak olan Amazon, ortaya çıkan bilgilere göre ülkemizden ayakkabı tedarik etmek istiyor.

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Gürsoy'un söylediğine göre dünyanın en büyük alışveriş sitesi olan Amazon, Türkiye'den ayakkabı satın almak istiyor. Süleyman Gürsoy, Amazon ile görüştüklerini, bununla birlikte Amazon'un Türkiye'den ayakkabı almak istediğini belirtti.

Süleyman Gürsoy ek olarak, Amazon'un Amerika'daki en büyük üçüncü ayakkabı satıcısı olduğunu ve yıllık kazançlarının sadece ayakkabıdan 176 milyar dolar olduğunu belirtti.

Bu yılki hedefi 1 milyar dolarlık ihracat yapmak olan Gürsoy: "Bu yıl hedefimiz 1 milyar dolarlık ihracat yapmak. Şu anda Türkiye'de yıllık üretim 380-400 milyon. Bunun 200 milyon çiftini kendimiz tüketiyoruz. Geriye kalan 180 milyon çiftini ihraç ediyoruz." dedi. Bakalım Amazon, Türkiye'ye gelişi ile ülkemizde hem teknoloji alanında hemde diğer alanlarda ne gibi değişikliklere imza atarak kullanıcılarını sevindirecek?

Son olarak, E-ticaret sitelerinde ürünlerini pazarlayan tedarikçilerle toplantılarını sıklaştıran Amazon Türkiye ekibinin, büyük üreticilerle yaptığı görüşmelerde Amazon Türkiye web sitesinin açılış tarihi olarak Haziran 2018’i dillendirdiği paylaşılıyor.

Yorumlar
reis
habere bak, yav ne ayakkabısı adamlar herşeyi alacaklar.şuan kurulum aşamasında,bizdende tekstil alacaklar örneğin.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.