İnternet

Amazon.com.tr Beklenen Cuma indirimi başladı

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'de faaliyete başlayan Amazon.com.tr, Beklenen Cuma indirimleri kapsamında duyurusunu yaptı.

Amazon.com.tr Beklenen Cuma indirimi başladı

Türkiye'de resmi olarak faaliyete başlayan e-ticaretin dünya devi Amazon, sessizliğini ülkemize özel indirimli kampanyası ile bozuyor . Yurtdışında Black Friday olarak adlandırılan Beklenen Cuma indirimi kapsamında birçok üründe indirim sunuluyor.

Amazon.com.tr Beklenen Cuma indimi başlattı

Kampanya kapsamında birçok üründe indirim uygulamaya başlayan e-ticaret sitesi tablet bilgisayardan matkaba, USB kablodan elektrikli diş fırçasına kadar birçok ürünü uygun fiyatla sunuyor. Amazon.com.tr'nin Beklenen Cuma indirimi olarak duyurduğu kampanya kapsamında Bebek, Bilgisayar, Cep Telefonu ve İletişim, Elektronik, Ev Sineması ve Televizyon, Ev ve Yaşam, Fotoğraf ve Kamera gibi birçok kategoride yüzlerce üründe indirim uygulanacak.

İlgili sayfada yer alan bilgilere göre bu indirimler bu hafta süresince devam edecek. İşte ilgili sayfada yer alan açıklama:

!Bir hafta boyunca bu sayfada Amazon’un Beklenen Cuma Haftası’na özel fırsatlarını bulacak ve alışverişe doyacaksınız. Harika fırsatları kaçırmamak için elinizi çabuk tutun. “Bitmeden Yakala!” fırsatları sadece belirli bir süre için geçerlidir. “Bitmeden Yakala!” fırsatlarında, indirimin sona ermesine kaç saat kaldığı ve stokların ne kadarının tükendiği ürünün yanında belirtilmektedir. “Bitmeden Yakala!” ürünlerini sepetinize attığınızda, 15 dakika içinde alışverişinizi tamamlamanız gerekir aksi takdirde indirimden yararlanamazsınız."

İndirimlere baktığımızda ise çok büyük bir fark olmadığını görüyoruz. Genelde çok satılmayan ürünlerde bu tarz bir indirim yapılmış. Bunu da belirtelim. 

Siz de Amazon.com.tr'nin indirimlerini merak ediyor ve kaçırmak istemiyorsanız e-ticaret sitesinin sayfasına bakabilirsiniz.

Yorumlar
Tipitip
Anlaşılan Amazon sizi satın alamamış ! Helal
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.