İnternet

Android Market'e uTorrent geliyor!

Dünyanın en büyük paylaşım merkezi olan torrent'ler artık akıllı telefonlarınızda...

Android Market'e uTorrent geliyor!

2012 ile birlikte Torrent dünyası çeşitli karışıklıklara sebep olmuştu. Bunları daha önceki haberlerimizde sizlere sunmuştuk. The Pirate Bay gibi ünlü paylaşım siteleri de değişik önlemler alarak karışıklıkları önlemek istediler.

Torrent alınan ve alınacak tüm önlemlere karşın çığ gibi büyümeye devam ediyor ve edecek gibi görünüyor. Sınır tanımayan torrent şimdide uTorrent ile Android Market'e geliyor.  Torrent kullanıcılarının vazgeçemeyeceği bu uygulama çok yakın zaman içinde kullanıcılarıyla buluşacak.

1330341210_androidutorrent.jpg

Şirket yeni yazılım için hazırlıkların sürdüğünü pek yakında tüm kullanıcıların bu yazılımı akıllı telefonlarından kullanacağını belirtti.

Şimdi merak edilen bir diğer soru ise acaba bu uygulama AppStore'a gelecek mi?
Apple daha önce aldığı bir karar ile BitTorrent benzeri ve tabanlı uygulamaların AppStore'a girişini yasaklamıştı, bu da uTorrent'in iOS'ta kullanılamayacağının bir göstergesidir. Apple kullanıcılarının üzülüceği bu haberden sonra Android'e uTorrent'in gelmesi ile alakalı bir bilgi verilmediğini sadece yakın zaman denildiğini belirtmekte fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.