İnternet

Aviary Facebook ile fotoğrafınızı düzenleyin

Aviary Facebook uygulaması kırpma özelliği ile kapak fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Aviary Facebook ile fotoğrafınızı düzenleyin

Aviary Facebook uygulaması için son güncelleştirme küçük ama çok ilginç. Ayrıca, Facebook zaman tüneli kapağınızın mükemmel bir seçim olması için fotoğrafları kırpmak yeteneği ile birlikte geliyor. Herhangi bir orta yada gelişmiş kullanıcı için, bu önemsiz bir güncelleme gibi görünüyor. Ama normal kullanıcılar için bakıldığında kullanışlı bulduğumuz bir uygulama türü.

1330030433_create-perfect-timeline-cover-photos-with-the-aviary-facebook-photo-editor.png

Bu ayar, kullanıcılara herhangi bir ayar gerektirmeden Facebook kapak fotoğraflarınızı mükemmel uyum sağlamak için  hassas boy oranı ayarlama kullanımı seçeneği ile istediğiniz fotoğrafın bir kısmını kırpmanızı sağlar.

Aviary Facebook uygulaması yeni bir  "Kapak Fotoğrafı " önceden oluşturulmuş boy oranı  kırpma aracı ile geliyor.  Facebook kapak fotoğraflarını hassas boy oranı ayarlama kullanımı seçeneği ile istediğiniz fotoğrafın bir kısmını kırpmanızı sağlar. Aviary uygulaması ile kesilen herhangi bir fotoğraf Aviary albümüne kaydedilir ve yeni kapak fotoğrafına geçtiğinizde son yüklenenler bölümüne geçer.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.