İnternet

Başımız sıkışınca Örümcek Adam'ı aryoruz

Yandex, Türkiye’deki İnternet Kullanıcılarının En Çok Aradığı Süper Kahramanlar listesini yayınladı!

Başımız sıkışınca Örümcek Adam'ı aryoruz

Yandex, 2015’in ocak ayından bu yana yapılan aramalar üzerinden Türkiye’de en çok aranan süper kahramanları listeledi. Son günlerin popüler kahramanı Ant-Man’in listeye son anda onunculuktan girebildiği analize göre en çok aranan karakter Spider-Man oldu. Örümcek Adam’ı Iron Man’in takip ettiği listede, Superman üçüncü oldu.

Avengers filmleriyle yeniden popüler bir kahraman haline gelen Yeşil Dev Hulk listeye dördüncü sıradan girerken, şimdilerde çekimleri devam eden Batman vs. Superman: Dawn of Justice filmiyle çok konuşulan Batman beşinci oldu.

1441182717_batman-v-superman-poster-batman-vs-superman-and-the-dc-movies-slow-down.jpeg

Önümüzdeki sene vizyona girecek olan ve yer alacak kahramanlarıyla çok konuşulan Captain America: Civil War’un ana karakteri Captain America listeye yedinci sıradan girdi. Dizisiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Daredevil ise, Yandex arama sonuçlarına bakıldığında dokuzuncu oldu. 2015’in başından bu yana gerçekleştirilen aramalarda en çok aranan 10 kahramanın 8’i Marvel’den çıkarken, 2’si DC’den geldi. Sıralamanın tamamı şöyle:

En Çok Aranan Süper Kahramanlar

1. Spider-Man
2. Iron Man
3. Superman
4. Hulk
5. Batman
6. Thor
7. Captain America
8. Jean Grey
9. Daredevil
10. Ant Man
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.