İnternet

Beşiktaş'ın da artık bir Yandex'i var!

Beşiktaş ve Yandex anlaştı.

Beşiktaş'ın da artık bir Yandex'i var!

Beşiktaş Kulübü ile Yandex arasında daha önce işbirliği yapılmıştı ve şimdi bu işbirliğinin imzaları atıldı. Düzenlenen imza törenine, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Yandex.Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Bogdan Wisniewski katıldı.

İmza töreninde daha önce yayına giren ''bjkyandex.com'' portalı hakkında bilgi verildi. Törende konuşan başkan Fikret Orman, anlaşmanın 10 yıllık olduğunu ve her sene kulübe 500 bin dolar gelir getireceğini belirtti ve şunları söyledi:

1363673865_kartalyandex.jpg

''Bu anlaşmanın her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum. Beşiktaş taraftarlarının faydalanacağı ve kulübe katkı sağlayacağı bir anlaşma yaptık. Beşiktaş taraftarlarına çağrıda bulunmak istiyorum. Bizim arama motorumuzu kullanırlarsa kazançlı çıkacağız. Bu kullanım bizim gelirimizi artıracaktır. Tüm camia olarak bu anlaşmanın arkasında olacağız.''

Mehmet Ali Yalçındağ ise Beşiktaş Kulübü ile işbirliğinde olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi ve ''Ülkemizin en önemli, en köklü kurumlarından biriyle anlaşma yaptık. Beşiktaş taraftarları takımıyla ilgili bütün merak ettiklerini 'bjkyandex.com'dan bulacak'' dedi.

Fikret Orman imza töreninden sonra, Yalçındağ ve Wisniewski'ye 10 numaralı Beşiktaş formalarını hediye etti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.